přejít na navigaciNovinky

Call of Duty 2Horké chvíle

Je sobota 1.1.2011 23:18 středo evropského času. Po dlouhých a i bez práce únavných dnech vánočních prázdnin jsem se rozhodl začít psát krátké články. Už na úvod musím říct, že za napsáním tohoto článku jsou hodiny a hodiny urputného přemýšlení. Tento článek dozajista nebude dosahovat takových kvalit jako příspěvky kolegy katany ale doufám, že se to časem zlepší. Úloha těchto článků by klidně mohla být ve ventilování potřeb mého uměleckého střeva, ale já bych spíše řekl že budou sloužit k tomu aby seznámili okolní svět s členy naší CoD2 sekce. Začnu pěkně od kosti, v době kdy na tom naše sekce nebyla zrovna nejlépe.

Problém dle mého názoru započal v období kdy se náš chlebodárce czestha a jeho poslušný nohsled pipál vydali na cestu plnou skrytého nebezpěčí a překážek do Tuniska. Tato zdánlivě nevinná dovolená měla fatální důsledek na fungování celé sekce. Po dlouhých hodinách strávených na klanovém TS jsme z czesthu a pipála dostali, co se v Tunisku stalo. Problém byl v jedné osobě, v ANIM?TORCE . Animátorka byla proradná zmije kterou si czestha hřál po celou dobu na prsou. Animátorka zřejmě ranila czesthovi city a tato rána se přenesla do útrob našeho klanu. Upřímně musím říct, že už jsem přestal věřit v to, že se tento exces podaří potlačit a že naše sekce poběží dál. K mému údivu se tak stalo, a byl to právě raněný czestha, který nás z této krize dostal. V tuto chvíli jsme si uvědomil, že czestha je ten pravý kdo by měl vést naší sekci. Samozřejmě že czestha byl vůdce už od samotného počátku, kdy jsem začal hrát, ale až teď se pro mě stal tím pravým vůdcem. Ukázal, že stejně jako lvice učí svá lvíčata tvrdému životu v tvrdém podnebí ovlivněném globálním oteplováním tak i on nás učí spořádanému a odpovědnému chování. Ubíhal jeden den za druhým a ona krize se zdála být zažehnána. Všichni naši členové, jak říká Dóz „starší dvaceti let“ makali, jak se říká na sto třicet procent a na matche už nebylo tolik času jako dříve. Bylo to období herního sucha. Shodou okolností skončilo ve stejnou dobu jako období sucha na největší poušti jižní Afriky, poušti Kalahari. A stejně jako malé surikaty, které v těchto podmínkách žijí, jsem i já děkoval za konec devastujícího sucha. Jediné co mě po tuto dobu drželo nad “vodou“ byla voda našeho bazénu o teplotě 23,5°C.

Pokračování příště

Oggy

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: Oggy | 2.1.2011 00:11 | komentářů: 7

Call of Duty 2Nový počátek

Tak jsem opět znovuzrodil sekci CoD 2 a nyní se opět zasvětíme v podobě EAS do tabulek ClanBase. Jiní ví, že já jsem osobně hrál chvíli, dá se říct, jako "doplněk" u jiného týmu (no spíš skupině lidí :-). Počátkem dnešního dne a stmelením této hodiny jsem domluvil, abychom společně reprezentovali náš klan EAS a budovali tak super komunitu lidí EAS.

SESTAVA

Čestmír "Bazzinhy" Malcher

Ondřej "HoumyYy" Mikulášek

Lukáš "Douz" Pernecký

Martin "kAcir" Novotný

Honza "Pipal" Škrabal

Nesnažíme se nikterak bourat tabulky a dobývat se na nejvyšší příčky světových klání, nicméně chceme, aby nás hra bavila minimálně natolik, jako tomu je dodnes.

s pozdravem Bazzinhy

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 22.2.2010 22:16 | komentářů: 5

Call of Duty 2COD 2 squad :-(

Tak a je tu právě to, čeho jsem se obával ze všeho nejvíc. Squad cod 2 se víceméně rozhodl opustit řady EAS, kromě bAzziHo (CZEstmeer86). Nevím, jestli byla příčina většího herního výpadku, který nastal u mě skrze osobní důvody nebo kvůli přechodu ostatních UO hráčů na cod2 scénu. Upustili nás:
Otik
TomBeny
King
Vincentgula
Nightmare!

Tito chlapíci, kromě Nightmareho! (k tomu se vrátím za chvilku) si založili klan vlastní, což byl víceméně "sen" Otika a TomBenyho. Od Otika jsem se nakonec i dozvěděl, že je zvyklí spíše na hru UOčkářů, kdy tuto příležitost vesměs využil a vrátil se zpět do relativně starých kolejí. Já to chápu a akceptuju, nemůžu také zde nikoho držet, atd…člověk musí poznat, kde hrát chce a kde se mu líbí. já už svým (bohužel druhým) příchodem upsal svoji duši k tomuto klanu, zejména kvůli sqělým lidem…Pokud někdo cítí tuto skutečnost jinak a jejich touha se ubíhá jiným směrem, tak bohužel se nedá nic dělat, zde se jejich putování pouze pozastavuje na malé občerstvení :-) takže GL kluci v novém klanu, mnoho úspěchů a všeho možného kolem dokola :)

Nightmare!
Psal jsem, že se k němu vrátím, tak se vracím :-) Bavil jsem se s ním, jestli nechce hrát za EAS cod2, vysvětloval mi, že nechce začínat od začátku, atp, chtěl jsem, at se rozhodne sám, nakonec z něj vypadlo, že dostal pozvánku od Micromashina do klanu, v němž působí. ?íkal, že je to lákavá nabídka, která se nedá odmítnout :) Tímto zřejmě Shot teda Nightmare! končí u EAS jako hráč COD2 sekce. Ale EAS celkově neopustí, bude hráčem (vlastně už aji je :-) UOčkářů. Takže taky přeju GL & HF jak u CS (Cyberstorm) tak u EAS :-)

Snažím se opět "můj" squad oživit. Tentokrát progaming, od kterého jsem si sliboval bůh ví co, zaženu malinko stranou a začnu hru brát malinko s nadhledem. Tím nechci naznačit, že hru vypustím, to v žádném případě, ale rozhdoně mé hltání této hry bude přímo úměrné mému volnému času právě pro hraní na pc. Takže pokud někdo má zájem si zahrát, atd, pište na icq 225016028. Můj nemalý cíl je tak top 10 v ČR, což není nedosažitelný cíl :-) a s trochou nadsázky se dá i splnit…

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 16.1.2007 21:38 | komentářů: 12

Call of Duty 2Report z WGT

Jsme zpět s jednoho větších klání, kterého jsme se tak rádi zúčastnili. Začneme hezky pěkně od začátku, co se týče příjezdu, atd…tak čtěte čtěte no a třeba čtětě…

Pro informaci, lanka začínala v sobotu 18.11.2006 od 8:00, nicméně je to brzo, tak jsme se domluvili, že dojíždějící přijedou už v pátek. Konkrétně já jsem do Práglu měl přijet kolem oběda s tím, že King pro mě zajede a veme mě k sobě. No po usilovném hodinovém volání na Kingův mobil jsem to při cestě po dálnici vzdal. Volal jsem o pomoc (přiznávám se v Praze jsem ještě nebyl, pokud nepočítám průjezd vlakem a to v noci, takže jsem na to čučel jak tele na nový vrata :-) Otikovi, který teda, díky bohu, pro mne zajel a odvezl si mě domů s tím, že tedy u něj zůstanu. King ještě před tím, než Otik přijel, mi KONEČNĚ zavolal s omluvou, že se právě probudil, ihned jsem mu začal vyhrožovat, že jakmile ho uvidím, dostane HEADSHOT! No den uplynul jako voda, Beník dorazil s tátou, přespali v hotýlku a Shot přijel navečer, kterého King (darebák :-) vyzvedl. Noc se sešla se dnem a ani jsme se nenadáli, už jsme byly u klubu Mlein, kde se měla celá akce uskutečnit.

Hráli jsme v této sestavě:

ČestmírbAzzinHyMalcher

PetrkingElbogen

OtakarOtikDaněk

TomášTomBenyBeneš

Michalnightmare!Komínek

Odbimbala osmá hodina a hurá k registracím, při kterých jsme dostali každý tričko s šiltofkou a průkazkou respektive s propustkou k prostorám hráčů. Naše místo bylo v prvním patře, kde se leskl a byl nádherně připraven obrovský stůl pro našeho Otika, který má rozptyl rukou při hraní, jako orel křídla při létání. Ostatní včetně mě se uspokojili na klasických stolech s klasickým prostůrkem :)

No, v 9:45 začala prezentace, na kterou jsem si všichni museli obléci již zmi?ovaná trička s logem WGT a sponzory. Byl jsem, jako kapitán, seznámen s průběhem turnaje a se zápasy, které nás čekají. No vzhledem k tomu, že jsme byly zařazeni do tak Vyrovnané skupiny (domyslete si ironii, kterou se snažím vyjádřit tuto větu), tak nás nic moc pěkného nečekalo, zejména proto, že jsme ve skupině měli Klany jako biologic, Necro a Dogsoldiers. No nečekali jsme, že se k biologic a dogsoldiers tak přirovnáme, zejména k biologic, ale to až za chvíli. Zápasy se hráli na jedné mapě za každou stranu do 15ti bodů.

V 10:00 jsme začínali první zápas s klanem dogsoldiers na mapě Toujane. Prohrávali jsme 9:1, když nás pam mode přehodil na další stranu, což neměl, chvilku jsme nechápali, ale pak nám teda vysvětlili, že admini udělali chybu v pamu a že se to má odehrát celý znovu, no soupeř z toho moc nadšenej nebyl, hádejte, jak jsme na tom byly my :). Tak na druhý pokus to opět adminům nevyšlo, asi při stavu 2:1 pro nás napsal někdo do konzole JEEE NEHRAJTE!!. což nás celkem dostalo a začali jsme se bavit připravenosti aminů :) na potřetí to už konečně vyšlo. Tentokráte jsme se trochu rozehráli, ale ke vší smůle, když jsme vedli 14:12 jsme nedokázali reagovat na obranu soupeře a prohráli jsme, kvůli maličkostem, 16:14. Zápas to byl v celku pěknej, dalo by se tam mnohé zlepšit.

V 11:20 jsme měli hrát další zápas proti biologic na mapě Dawnville. No popravdě, když jsme se podívali na hodinky, bylo 12:00, tak ted jsme nevděli, kdo nestíhá :D. Na dawnvillu jsme po PB šli za němce, za které jsme neuvěřitelně vyhráli 11:4. No pak k nám ze zadu přišla taková mrška, jmenuje se eeeee, jak se jmenuje, eeeeee SMŮLA a tak se na nás přilepila, až na paty, že jsme nebyly schopni dát 5 bodů za útok a vítězně si potřást s rukou soupeře. No prohráli jsme 16:13, z čehož jsem se málem zhroutil a už bylo takřka jasné, že přes tým Necro neprojdeme a že můžeme jet rovnou domů za maminkami.

No a poslední zápas s Necro skončil nejinak, než fiaskem, protože nebylo skoro o co hrát, jen o čest, ale mapa Burgundy, proti tomuto naskillovanému klanu nám nesedla, celkový výsledek 5:16 mluví za své.

Takže naše první zkouška u LAN turnajů je za námi. Mohu říct, až na menší problém s pamem, že to bylo opravdu bezvadný, počítače měli celkem dobrý, ale to co je doma, je doma :), organizace byla taky dobrá, našla se i nějaká dívčina a předtavte si, hrála i COD2 !!! No to bylo něco, kdybych to neviděl, nevěřil bych :) a jak se vyjadřovala „uhni lamo“, atd… no to byla bomba, tuším, jmenovala se Alexandra. Konečný verdikt: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! nebo naopak? :D Každopádně jsme si odnesli i nějaké ponaučení pro příště, co se týče přípravy, atd… Každopádně jsme si po dorazení domů, ještě ten den (sobota) museli nějak spravit chuť a zúčastnili jsme se již 12tého eSubaNC. Report bude :)

Vyjádření nightmare!

Osobně mě velice potesila uroven zdejsich kompů, spousta lidí bylo pratelskych a nesnazilo se me premachrovat (az n a vyjimky) prekvapil me i pozitivni pristup wreise ke me.. noobovi a shrnul bych to tim, ze se mi tam moc libilo… rad sem poznal kluky z MW a ostatni

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 19.11.2006 11:51 | komentářů: 10

Call of Duty 2EAS a WGT !!! Jedeme na finále do Prahy !!!

S obrovskou radostí Vám oznamuji, že naše cod2 sekce se po třech (pokud nepočítám jednu kontumaci) respektive čtyřech odehraných zápasech v základní části bracketu, prostřílela do finále celosvětového projektu WGT (World Game Master Tournament) pořádaným portálem Gamepark. Moc se těším, až budeme vlastně poprvé naživo hájit barvy klanu EAS. Bude to pro nás taková první zkouška, ze které snad vyjdeme s co nejlpším výsledekm a koncem :)

-V první části, tedy v prvním kole se do pod naše hlavně dostal v současnosti ne moc známý klan SS. Takřka s přehledem jsme zmíněný klan porazili 28:12 a jedním krokem jsme se přiblížili k vysněnému finále.

-Další část nebyla až tak příznivá z našeho pohledu, poněvadž nám byl přiřazen soupeř, vlastně mistři republiky inteRaction. Prohráli jsme 14:21, i když iR byly ve čtyřech. Po mistrech, co byste chtěli, i když jsme měli na výhru .-)

-BountyHunters, další klan na cestě k úspěchu byl před námi. Zápas podle výsledku nebyl vůbec těžký 21:5, to mluví za své.

-No a poslední zápas s týmem fab. No po několika rozhovorech jsem nakonec zjistil, že se tento tým rozpadl a nám byla započítána kontumace. Tudíž výhra :)

EAS vs. Suchdol Sharpshooters Airborne 28:12

EAS vs. inteRaction Sennheiser 14:21

(po tomto zápase jsme byly zařazeni do pokračování v Loosers Bracketu)

EAS vs. BountyHunters 21:5

EAS vs. faberiBellatores.CybR (kontumace)

Musím pochválit kluky, nebudu jmenovat, musel bych všechny, což se mi zdá zbytečné :), kteří zvládli tuto základní část i se mnou, přes malé potíže, za což jsem jim opravdu vděčnej.

Věřím, že pokud se řádně připravíme na finále, tak máme šanci dosáhnout dobrých výsledků. Budeme muset pracovat jako správně namazaný stroj.

Jinak pokud nás budete chtít v Praze vidět, tak celá akce se koná v Sobotu v klubu Mlejn (v Praze :) No snad jsem na něco nezapomněl, byť jsem to psal o půlnoci, no každopádně CU ON PRAGUE !! :o) za případné chyby se omlouvám, už jdu hajánkovat…

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 14.11.2006 00:05 | komentářů: 16

Call of Duty 2Odchází Micromachine !!!

Tak a je tady přesně to, čeho jsem se obával. Náš člen ve squadu Micromachine nás opouští. Nedávno mi zdělil, že v EAS už nechce dál působit, nezbylo mi nic jiného, než brát tuto zmínku na vědomí. Co vím, tak micro chce opět rozjet bývalý klan Easy Company. Přeji mu tedy GL a také HF…

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 19.10.2006 21:49 | komentářů: 0

Call of Duty 2:o) Sekce COD2 se znovu narodila (o:

Není to dlouho, co se squad cod2, dalo by se říct "rozpadl". Bazzinhy, jakožto já a kapitán teamu jsem dlouho nezanevřel a v jisté míře jsem už něco málo plánoval a schylovalo se k převratu cod2 squadu. Tudíž, jak jsem naznačil, jsem vytvořil nový tým pro barvy EAS.

V současné chvíli bych všem moc rád představil NEW squad Call of Duty 2, který se bude skládat z těchto hráčů:

základní sestava:
Čestmír "Bazzinhy" Malcher CL
Václav "Micromachine" Lhota A-CL
Tomáš "T(o)mBeny" Beneš
Otakar "Otik" Daněk
Michal "nightmare!" Komínek

Náhradníci:
Petr "Chaotic" Matěj

Náš tým již nějakou chvíli pospolu začíná hrát a začínáme si na sebe zvykat. Určitě jsou znát pokroky, na které jsem velice pyšný z pohledu kapitána. Každopádně věřím, že nepotrvá dlouho a budeme zasahovat do nejvyšších pozic tabulek lig a CUPů :o) Takže GL & HF kucíí

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 27.7.2006 08:46 | komentářů: 11

Call of Duty 2Bye bye |EAS|

Tak todle je moje poslední novinka a rozloučení s EAS. Po dlouhodobějších problémech v našem squadu, které byly způsobeny podle mě trochu zbytečně, protože neaktivita hráčů o prázdninách je normální jev, ale nedá se nic dělat. COD2 squad, který se skládal z Bazzinyho, Homera, S4nKaa, Chopra, NxFoola, Sultyho, Rossiniho a Wubece končí. Po konzultaci s Bazzim jsem se dozvěděl, že už se rýsuje nový squad. No na truchlení není asi čas. Nic méně chci popřát klukum hodně štěstí, ať to dotáhnou co nejdál. Rád sem s vámi hrál. bye S4nKoo!

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: | 16.7.2006 12:14 | komentářů: 7

Call of Duty 2COD2 squad se nám o něco rozrostl!

Přívítejte new playera "wube.C". Tento hráč má za sebou docela zajímavou clanovou historii: dff,Komedy team,inquinity. Doufáme, že se mu u nás bude líbit. A brzy se připojí do našich rozehraných lig ESL a CB. Takže ať se ti u nás daří! GL and HF!

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: | 15.6.2006 20:19 | komentářů: 5

Call of Duty 2Vzhůru na CLANBASE!

Tím, že ESL se rozjíždí opravdu pomalu, vznikl nápad přidat se i do velmi prestižní Clanbase! Tato soutěž má opravdu velkou tradici. Zatím jsme ve fázi okoukávání. Ale věřím, že se brzo připojíme do nějaké ligy. Pravděpodobně to bude 5/5 a 3/3. Clanbase hrají nejlepší evropské mohu i říct světové klany. A my se velmi těšíme až s nimi změříme své síly!

Tím to chci také poprosit všechny členy COD2 squadu aby se zaregistrovali → zde! A pak mi poslali svoje ID.

Držte nám palce!

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: | 11.6.2006 14:06 | komentářů: 2

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2022 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana