přejít na navigaciNovinky

United OffensiveOffscourings from SNGamers

Přeložený nadpis znamená "Spodina lidstva z SNGamers". Tímto chci jen poukázat na klan hrající Clan Base, který neumí ani omylem prohrávat a jakmile prohraje, začne hledat jakoukoli skulinku nebo možnost v pravidlech, se kterou by zápas zrušil, nebo možná i zkontumoval pro jejich skóre bez proher.

Mluvím o zápase, který se konal 2.8.2005, a který nehodlám ignorovat, tak jako to udělala CB.

Totiž, vyhráli jsme poměrně drtivě 14:0 (we win from SNGamers with 14:0), což by nebylo až zas tak "divné", kdyby jsme tři první kola (dvě na Carentanu a jedno na Ponyri) nedonesli více, než dvě vlajky a v posledních patnácti minutách z rovné hodiny nedonesli dalších 12 vlajek. Asi je to překvapilo a zahanbilo, ale nedali se a vyšťárali, že jeden náš hráč, který byl nasazen, neměl vyplněné COD:UO GUID, což je povinnost. Podle pravidel pak mohou chtít zrušit zápas. Toto GUID tam nebylo kvůli tomu, že hráč byl nový a neuměl se, jako mnoho z nás, hned rychle zorientovat v šíleném provedení stránek CB. GUID bylo doplněno týž den, kdy jsme o nedostatku byli informováni.
Nicméně admin zápas tak jako tak zrušil, což mu ale nemůžeme zazlívat. (match was cancelled because of their ego -or what??- Operation GUID…)

Tímto bych chtěl tedy zdůraznit, že klan SNGamers jsou looseři a póvl klanových spolků.

Do této skupiny musím chtě nechtě při této příležitosti přidat i zahraniční klan DDT a nebo pak dva naše, jako jsou DOT a nDc, se kterými máme podobné zkušenosti. DOT neumějí prohrávat a pomlouvají pak ještě několik měsíců EAS bez jakýchkoli podložení nebo objektivních důvodů, nDc pro změnu nadává a když se je snažím umravnit jedním z nejkrajnějších způsobů (jejich chování to vyžadovalo – tedy upozorněním na pravidla, umož?ující nám podat podnět k jejich vyloučení z turnaje), hází na nás opět špínu s tím, že máme admina v týmu (což bylo výslovně povoleno).
Tímto bych uzavřel tento "špinavý koutek", ke kterému mě vyprovokovala ubohost jednání některých lidí (klanů)

Sekce: United Offensive | Vložil: Mr.Katana | 9.8.2005 15:10 | komentářů: 0

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář ... buď první ;o)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana