přejít na navigaciNovinky

World of TanksRozloučení

Jsou tomu tři dny, co nás opustila po vzájemné dohodě carloo, která se poslední rok starala obětavě o aktivní chod klanu a s ní také mnoho dalších hráčů. Tímto bych jim rád poděkoval za věrnou reprezentaci EAS v minulosti a doufám, že se budeme i nadále přátelsky setkávat na bojištích WoT!

Ve druhé divizi se samozřejmě nic nemění, ta stále zůstává jako místo pro odpočinek již méně aktivních lidí, kteří si hrají již jen čistě pro zábavu.

První divize EAS WoT se takto tedy uchyluje do hibernace. Čeká, najde-li se nějaký další odvážlivec, který by chtěl EAS WoT sekci vybudovat a pokračovat dobré tradici.

Sekce: World of Tanks | Vložil: Mr.Katana | 28.10.2014 10:26 | komentářů: 6

Komentáře

[1] Nick | 25.11.2014 - 22:15

Díky bohu bylo na čase.

[2] Nick2 | 1.12.2014 - 17:47

Ono těch úspěchů moc nebylo, si moc chvály nezaslouží,zejména za rozbití vztahů uvnitř EAS, kdo ji oponoval (např. taktiky na CW) nebo se kamarádil s jistou osobou (všichni víme z kterou) , byl pak pro ní okamžitě nežadoucí osoba, navíc neměla tolik slušnosti vrátit goldy dvou osobám, kteří jí koupily goldy ( se slibem, že je vrátí ) a to tu nebudu psát o dalších provinění proti pravidlum klanu EAS, takže takováto osoba si nezaslouží být z morálních důvodů členem EAS a ani si moc nezaslouží poděkování !

[3] Mr.Katana | 8.12.2014 - 13:12

Dovolil bych si oponovat. Úspěchů bylo hodně a snaha vložená do jejich dosažení byla nesmírná. Nějaký osobní spor tam byl, nicméně byl oboustranný. Soukromé dohody v komentáři zmíněné soudit nemohu, neb o nich nic nevím.

Co však soudit mohu je zbabělost, se kterou oba předchozí přispivovatelé vystupují. To je totiž přesně chování, které není hodné EAS. Anonymové. Fuj.

Prvním, tedy "Nickem", je franci
Druhým, tedy "Nickem2", je dandys.

Styďte se.

[4] VanThagner | 10.1.2015 - 19:40

Ahoj Katano, ahoj EAS, i když neaktivní, jsem stále členem klanu. Souhlasím ovšem s Dandysem a Francim. A nebojím se pod to podepsat. Nebudu si kopat do politické mrtvoly, které se nesportovním chováním (pláčem a mrčením) podařilo rozbít klan zevnitř. Kdo se otočil zády byl terčem pomluv a kdoví čeho ještě. Daná osoba co vypadla tyto spory vyvolávala, potřebovala se na nich přiživit a vylepšit svou pozici. Osobně byla ona a její patolízalové důvodem proč jsem odešel. Pro EAS je lepší že je pryč a když se najde odvážlivec, který by se do obnovy pustil bude mít dost práce.

Howgh VanHellsing.

[5] jurgenb | 19.4.2015 - 22:28

Ahoj Katano a EASáci, také jsem byl vaším spoluhráčem a taky jsem kvůli této kreatuře odešel. Nejprve kamarádšoft jen s někým, poté úlisné vnucení se do vedení klanu, vyštvání dvou členů vedení klanu, následování jejím blacklistem a nakonec rozložením klanu. Když už nebylo do čeho kopat, tak dala sbohem EAS. Myslím, že její "práce" tu je vidět a bude ještě dlouho vám trvat, než to dáte dohromady.

BTW Katano, posílal jsem ti přes Ještěra video, kde mě tato osoba (CARLOO) rozstřílela ještě s jedním řiťolezcem ještě na bázi - podotýkám, že já jsem do ni ani nevystřelil. Takže úmyslné TK a ty jsi to ani neřešil. A to se ani nebavím o tom, že jsi členem WG. Takže jsi to měl řešit dvojnásobně.

Takže i při vší úctě k tobě tu nepiš něco o tom, co je a co není EAS hodné. Ona udělala na publiku ostudu celému klanu a ty jsi ji neřekl ani tytyty. Prostě jsi to smetl ze stolu.

Já jsem rád i za vás, že je pryč a myslím, že to je první krok k tomu, abyste se zase dali dohromady a vydali se na mapu, kam patříte.

[6] Mr.Katana | 20.4.2015 - 22:18

Zdar Jurgene,

respektuji tvůj názor. Rád bych však dodal, že evidentně nemáš informace o tom, co jsem udělal ohledně zmi?ovaného incidentu, jinak by jsi toto nemohl s čistým svědomím říci.

?ešil jsem to celkem jasně, avšak opravdu nemám tendenci lidi vyhazovat za jeden exces, pokud to není něco skutečně hodně špatného. To, že si někdo otevře svévolně spojence je sice špatné, nečestné a nesportovní, ale zárove? to dle mého úsudku není akt zakládající na doživotní nenávist a vyvrhelství. Snad kdyby se takový člověk nepoučil a činil tak i po výtkách dál, ale o tom se ke mně nic nedoneslo.

Dále si nejsem úplně jistý, jak souvisí práce ve WG s řešením přestupků v soukromém klanu. Skutečně a upřímně si myslíš, že bych při hraní měl brát ohledy na to, že jsem zaměstnanec WG? Já jsem naopak hrdý na to, že i bez zaměstnaneckého poměru k WG jsem se vždy snažil co nejvíce dodržovat zásady slušného chování a ty zárove? prosazovat v EAS.

Já si naopak myslím, že by nikdo neměl být trestán za to, že já jsem zaměstnanec WG. Stejně, jako si nikdo nezaslouží dvojitý trest za to, že střelí do spojeneckého tanku zaměstnance WG ve hře, nezaslouží si ani náhodný člověk střílející do jiného náhodného člověka dvojitý trest jen proto, že třetí náhodný člověk je zaměstnanec WG.

Jak říkám, jeden TK nepovažuji za hrdelní zločin a kupodivu jen kárám, nevyhazuji z fleku. Zajímalo by mě, kolik by bylo v klanu lidí u tebe, pokud by se za každé svévolné otevření spojence okamžitě a bez varování vyhazovalo. I když na to mi určitě odpovíš, že žádný z tvých souputníků nikdy nijak pravidla neporušil....

Zcela upřímně řečeno jsi se mě tímto svým nepravdivým výrokem dotknul a možná by jsi mohl příště vynaložit alespo? minimální snahu zjistit si fakta.

Jinak bohužel na obnovení nějaké větší aktivity WoT sekce už to nevypadá. Nicméně díky za přání, třeba to nakonec vyjde.

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2022 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana