přejít na navigaciNovinky

World of TanksHledáme právě TEBE !

Ahoj přátelé,

stále se setkáváme s tím, že i když je nás ve hře dost, řada lidí vlastně nemá zájem hrát s teamem. Naše sekce si utvořila své jádro věrných hráčů, kterým patří veliké poděkování, ale stejně jako každá teamová hra, tak i WOT je závislé na tom, že každý musí přiložit svou ruku k dílu a čím více nás bude, tím lépe.

Proto tedy rádi přivítáme všechny hráče hrající srdcem, kterým slovo team není cizí.

Co nabízíme:

Všude vám budou tvrdit, že se jedná o skvělou partu lidí. V EAS je to jiné. U nás najdete rodinu. Lidi, kteří jsou ochotní druhému pomoci. Lidi, kteří za sebou stojí. Lidi, kteří si umí říct své názory a nemusí se za ně stydět. Najdete bratry a sestry, kteří se umějí pohádat, ale také se navzájem milují a respektují. EAS je na herní scéně již více jak deset let a u nás se říká, že být členem je na celý život. I hráči, kteří již dlouho nehrají, se stále vracejí na srazy a podobné akce, protože je to opravdu tak, že se vracejí domů.

Pokud hledáte profesionální klan, který je vytvořen jen za účelem úspěchu, pak jste zde na špatném místě. Jde nám hlavně o zábavu. Jistě, nikoho nebaví prohrávat, ale jsme jasný důkaz toho, že i klan, který netrénuje a hráči si opravdu jen hrají, jak je to baví může mít úspěch.

Co požadujeme:

TS3 a ochotu naslouchat.

Je nám jedno, kolik hráči je, ale chceme lidi, kteří vytvoří stabilní partu a tedy opravdu nehledáme děti, které jsou týden v jednom klanu a další hned v jiném.

Alespo? jeden těžký tank x tieru. Hrajeme CW a chceme nové členy do nich zapojit, ale bez techniky to nejde.

Máte zájem dozvědět se více a nebo potřebujete vědět více informací, než se pro náš klan rozhodnete?

Neváhejte mi napsat, ať už zde zprávu a nebo ve World of Tanks.

JesterCZ

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 18.10.2012 14:29 | komentářů: 3

Komentáře

[1] | 19.10.2012 - 09:54

hezky napsany .... az me to prestane bavit, tak se vratim na duchod.

kazdopadne doporucuju zkusit i zalozit naborove tema zde

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum/588-klany/

[2] JesterCZ | 19.10.2012 - 14:58

Pokud jsi kdo si myslím že jsi, pak opravdu až budeš v herním důchodu, své budeš mít nahrané a už si budeš chtít opravdu jen odpočinout, pak se přidej.
Děkuji za tip, na oficiální fórum se nábor nedával, ale to napravíme. Ono to také bylo i proto, protože tam chodilo málo lidí a většina byla právě jen starých ostřílených pardálů, kteří ale potřebují více a u nás by se jen trápilo, stejně jako Ty.

[3] cNNk | 19.10.2012 - 22:27

Nevim proc to nevypsalo nick ...vyplnenej ho mam. Kazdopadne i na ofic forko chodi hodne novacku, za posledni mesice mozna az moc :D Do ANV nam pres ten topic prislo dost lidi.cNNk

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana