přejít na navigaciNovinky

Celý klanPF 2005

Oh?ostroj :o) Předem téhle novinky bych Vám všem velice rád popřál, aby byl rok 2005 úspěšnější než kterýkoli předchozí a v téhle branži taky nesmím zapomenout na hodně fragů a málo kulek v těle :o)

Druhou část bych chtěl věnovat shrnutí těch nejdůležitějších událostí v EAS. Hned začátkem roku se u nás začala rozrůstat sekce CoD, která radikálně změnila postoj některých členů ke hraní. A to i v jiných sekcích. Tato sekce nám sice přinesla jméno, před kterým se každý třásl, ovšem také velká část té samé komunity na něj nadávala. (I když tady je mi jasné, že to bylo většinou ze závisti, takoví už lidé bohužel jsou) Těsně předtím, než-li měli odjet naše barvy na InvexCup 04 se sekce CoD odtrhla a šla pod jiný tým. Musím říct, že bohudíky. A teď proč tomu věnuji tolik prostoru? Jednoduše chci, aby si už konečně lidi uvědomili, že působení této sekce na celé EAS bylo veskrze záporné, tudíž není co závidět a pořád si myslet, že za to můžeme být rádi. Naopak.

Další důležitou věcí, která se v roce 2004 v EAS udála je MoH:AA sekce. Já jsem přestal MoH:AA hrát a předal velení Vojtakillerovi. Sekce se rozpadla a z části se stal jiný klan. Rozpadl se kvůli VojtaKillerovi alias Dunrossovi, kterému stoupla do hlavy moc, kterou jsem mu svěřil a také se částečně vzhlédl v již zmíněné CoD sekci. To ovšem bylo velmi špatně, terorizoval členy a nabral do klanu cheatera známého po celé GZ… byl mnou vyhozen, ale bylo už pozdě. Všichni už Vojtu zavrhli a v mé momentální nepřítomnosti odešli z klanu.

Třetí událostí byla náhlá změna hry jedné sekce. A to HD2 sekce, která se neúspěšně vydala na dráhu AA:SF. Většina členů odešla dřív či později. Momentálně je tam ještě poslední bývalý člen HD2. Velení dostali ti, co byli nabraní v průběhu hry a teď již sekce konečně pořádně funguje a rozvíjí se.

Část se ale dala se mnou (já jsem se po ukončení MoH:AA hraní zdržel právě u těchto dvou her, tedy HD2 a AA:SF) na United Offensive, nyní je nást tam 5 ze starého kádru.

Poslední důležitou změnou byly stránky, které v tomto roce změnily svoji podobu, strukturu i php kód dokonce dvakrát! První mutací, kterou jsme nahradili staré, ale povedené html stránky byla Vojtova nedodělávka a celkově velký paskvil. Musím prohlásit, že jeho zkušenosti s tvorbou stránek jsou asi mizivé a další bych si u něj již nikdy nenechal udělat. Každopádně byly defakto kromě novinek a zápasů nefunkční, což nás dosti brzdilo. Proto jsem se rozhodl nechat si vytvořit nové a tentokráte od odborníka na slovo vzatého. Sic se nezabývá grafikou (které se snad dočkáte již v příštím roce :o)), funkčně jsou tyto stránky velice promyšlené a kvalitně zpracované. Krwelll stvořil opravdu pěkné dílo, které je navíc ve svém kódu tak přehledné, že i já se v něm dokáži zorientovat. A to jsem php absolutně neznalý.

Tak… to byly důležité události v roce 2004. Docela nášup, že? Doufejme, že rok příští a ty následující budou trošku klidnější a budeme hrát podle mé fylozofie "Hlavně se pobavit s dobrou partou lidí" a pokud bude nějaký ten progaming, tak jedině když nás to bude stále bavit! :o)

Začátkem roku také oslavíme již třetí výročí existence klanu, i když je velká škoda, že bez mateřské sekce, kde jsem dva a půl roku působil a bavil se většinou s bezva lidičkama.

Tak to je vše, jestli jste se prokousali až sem, jste nejspíše členy EAS a nebo Vás náš klan velice zajímá, protože nikdo jiný už by se asi neměl zájem prokousávat tímto dlouhým textem :o). Přeji Vám tedy ještě jednou nadcházející rok podle vašich představ a nashle v 015…. eh, teda 05 :o))

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 31.12.2004 19:34 | komentářů: 0

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář ... buď první ;o)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana