přejít na navigaciNovinky

World of TanksPředstavení WoT

Dovolte mi, abych Vám představil hru WoT a také její hráče.

Hra World of Tanks, jak již název napovídá, je o tankových bitvách. Začínáte s tanky meziválečné konstrukce a postupně se propracováváte k sofistikovanějším a mocnějším strojům. Hraje se v náhodném složení hráčů 15 versus 15 a k výhře je potřeba buď zničit všechny nepřátelské tanky, anebo obsadit vlajku, kterou si samozřejmě obě strany chrání.
Tyto náhodné bitvy lze okořenit takzvanými četami, díky kterým lze do takové bitvy nastoupit až se třemi kamarády najednou a společně kooperovat svůj postup.

Zajímavější je ale mód rota, kde můžete celý tým složit z kamarádů a členů jednoho klanu. Roty se dělí do čtyř úrovní, každá má přesně stanovené jaké tanky a v jakém počtu je lze použít.
Wargaming, tedy tvůrci hry, slibují další herní módy, které postupně do hry přidají třeba historické bitvy. V nich bude hra omezená jen na mapy a tanky, které se skutečně účastnily té které válečné operace.

Mapy se snaží držet reálné předloze bojišť, na kterých tankové bitvy opravdu proběhly. Hra je ale mnohem více arkádou, než simulací.
Ve hře je potřeba mít vždy na paměti, že jde o hru týmovou a jen společným úsilím lze vyhrát. Také je potřeba přemýšlet, protože každý tank má jiné určení. S lehkým tankem nemůžete jezdit stejně jako s těžkým, který dělá štít a je vpředu, protože jinak by Vaše životnost byla v řádu vteřin.

Hra funguje na principu "free2play", tedy základní hra je zadarmo a můžete si připlatit za prémiový účet, lepší střelivo či třeba unikátní tanky, které vydělávají více kreditů.
Zkušenosti a kredity potřebujete k postupu na lepší tanky. Ano, lze hrát bez placení, ale předem Vás varuji, že od šesté třídy tanků se ze hry stává peklo. Větší tanky jsou samozřejmě náročnější na provoz a výdělek, který za bitvu získáte. Někdy takový výdělek ani nepokryje samotné náklady na opravy a munici. Budete tedy jezdit menší tanky neustále dokolečka, protože jinak na velké nevyděláte.
A nebo prostě zaplatíte. Máme v klanu ale i hráče, kteří hrají kompletně zadarmo a nejlepší tanky ve hře také mají. Je to ale opravdu zdlouhavá práce.

Pokud Vás krátké představení hry zaujalo, nic Vám nebrání jí vyzkoušet a přidat se do společnosti nás "bláznů", kteří jí propadli a tráví u ní hodiny a hodiny ze svého volného času.

Mohu ji jen doporučit, protože minimálně za vyzkoušení opravdu stojí.

WoT sekce je nejmladší v EAS. Jsme hrdí, že jsme se stali členy velké party EAS a uděláme vše pro to, aby se naše jméno stalo legendou i na poli WoT tak, jak se tak stalo v jiných hrách.

A na závěr krátké představení nás, členů zodpovědných za fungování sekce WoT:

JesterCZ – velitel (ten, který sedí a kritizuje)
Excites – zástupce velitele (pravá ruka velitele)
Ironixx – zástupce velitele (ten, který se stará o CW)
jurgenb – zástupce velitele (levá ruka velitele)
xamu68 – zástupce velitele (levá i pravá ruka velitele)
BATTcz – náborář (ten, kterému pište o nábor)
dandys37 – náborář (ten, který Vám napíše o náboru)
DOLAR cz – polní velitel (zodpovědný za taktiku)
horaq – polní velitel (pravá ruka taktika)
PouliBibr – polní velitel (levá ruka taktika)

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 3.2.2012 13:31 | komentářů: 1

Komentáře

[1] Krwelll | 3.2.2012 - 15:43

Držím palce, ať vás to dlouho baví!

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana