přejít na navigaciNovinky

Celý klanPF 2012

PF 2012

Je tu opět čas ohlédnutí, neboť nám již na dveře klepe nový rok, zlými jazyky označovaný jako poslední v historii světa. My ale dobře víme, že hlavní hlavní událostí roku bude určitě něco jiného, než-li zánik naší planety, a tak se pojďme podívat, jak rok právě končící prožívalo EAS.

Ačkoli se to možná dle počtu napsaných novinek nezdá, i letošek byl relativně rušným rokem v řadách EAS.

Tento rok se na první místo mého shrnutí staví dnes již zdaleka nejdéle působící sekci v našem klanu, jíž je samozřejmě sekce Call of Duty 2. V dubnu tomu bude 6 let, co se Bazzi definitivně ujal vedení této sekce a již dva roky můžeme na našem klanovém TS vídat stabilní partu lidí okolo něj. Přeji všem klukům ze sekce, aby je hra bavila ještě hodně dlouho a samozřejmě aby se jim nadále líbilo pod vlajkou EAS!

Je to možná trochu zvláštní, ale ani letos nemohu v tomto povídání vynechat sekci Call of Duty 4. Působení sekce CoD: Black Ops se totiž ještě z počátku roku velice rychle zvrtlo a část hráčů se opět vrátila do svého starého působiště, tedy právě k této hře. Sekce se sice již neobjevila ve výpisu těch aktivních tady na hlavním webu, to ale nijak neomezovalo její aktivitu nebo její skutečnou existenci. Začátkem listopadu však vyšel opět nový díl, tentokráte s pořadovou číslovkou 8. O něm se dočtete dále, nicméně sekce CoD4 se s příchodem této hry opět uzavřela a dotčení EASáci se přesunuli do sekce nové. Něco mi ale říká, že CoD4 v EAS ještě neřeklo poslední slovo.

Jak už jsem zmínil výše, sekce CoD: Black Ops skončila velice neslavně. Prvotní nadšení pro hru a ochotu čekat na slibované opravy a podporu klanového hraní vystřídala skepse a nechuť, což vedlo k odlivu části osazenstva zpět na CoD4. Ti, co zůstali, však dopadli velice podobně jako rok minulý v sekci Bad Company 2. Aktivita EASáků postupně vyšuměla jako tableta aspirinu ve sklenici vody a v polovině roku by tam člověk hledal známky života marně.

Stará garda se v listopadu opět spojila v nové sekci, kterou jsem již také výše naznačil. Vyšel Modern Warfare 3, a tak se založila sekce pro tuto hru. Oficiálně ji vedu já, avšak prakticky se již vede sama řadu let, což mě jen a jen těší. Sekce sice rychle vznikla a opět nově nadchla celé její osazenstvo, studená sprcha na sebe ale nenechala dlouho čekat. Hra není příliš klanově využitelná. I přes všechny sliby mají dedikované servery značně omezenou funkčnost a především hra není výrazně oblíbená mezi klany na světových ligách. Sekce je sice stále velice aktivní, ale již teď nese známky podobné, jaké nesly sekce Bad Company 2 či CoD: Black Ops. Uvidíme, jak se to celé vyvine, ale ani zánik sekce by dozajista neznamenal nic jiného, než-li přesun EASáků k jiné společné aktivitě.

Sekce Heroes of Newerth o sobě příliš vědět nedává, nicméně ji vede stále Tommy-Li a její aktivita na TS vidět je.

Poslední odstaveček o EASáckých sekcích se ale nese čistě v pozitivním duchu. Je to teprve pár dní, co jsme mezi nás uvítali novou rozsáhlou sekci World of Tanks. Na tuto hru EASáky přivedl již v létě 2010 Shotgunman a od té doby jsem přemýšlel, jak tyto chytlavé tankové bitvy spojit s naším klanem. Od poloviny letošního roku hraji já a Lucien s partou lidí, která nám sedla a prosinec se stal měsícem námluv této party s EAS. Námluvy proběhly na výbornou, a tak dnes máme TSko plné nových lidiček a s trochou štěstí také kupu nových dlouholetých stálic mezi starými harcovníky EAS!

EAS LAN.Party letos bohužel příliš šťastný rok nezažily a jejich další osud je zatím skryt. Jarní LANka sice proběhla ještě bez problémů, pod staronovým majitelem a v hojném počtu, ta s číslovkou 13 ale příhodně k tomuto číslu nedopadla nejlépe. Naše místo opět převzal další nový majitel a ten již příliš nerozuměl povaze a zaběhnutým praktikám našich sešlostí, což vedlo k nespokojenosti na obou stranách. Toto bylo ještě korunováno rekordně nízkou účastí a všeobecným úpadkem zájmu a nadšení z LANek. To, zda bude tradice EAS LANek pokračovat, zda bude přerušena či zcela ukončena, ale zjistíme až v průběhu dnů následujících.

Naopak EAS GrillParty 2011 byla opět vydařenou záležitostí. Putovní akce i letos doputovala až k Sicklemu a snad ještě v hojnějším počtu než loni jsme se sešli v krásném penzionu na okraji Jeseníků a užili se bezvadnou atmosféru!

Příští rok bude také ve znamení jednoho velkého, kulatého čísla. V březnu uplyne rovných deset let od zrození Elite Assault Shooters. A tomu já už říkám slušná dvojciferná řádka let na to, že mluvíme o životu multiherního klanu. Když jsem tehdy klan začal tvořit a formovat, ani ve snu by mě nenapadlo, že se mi podaří samovolnou gravitací zpočátku malé party přitáhnout tak velkou a bezvadnou společnost, kterou mám tu čest vídat dodnes. Věřím, že toto jubileum budeme mít příležitost příští rok osobně spláchnout v co největším počtu EASáků, a že přijdou i další podobně kulatá jubilea, která spolu ještě oslavíme!

Odpověď na úvahu v lo?ském PFku je tedy zodpovězena a toto shrnutí již jako lídr CoD: Black Ops sekce rozhodně nepíši. Důležité je však to, že jej stále píši jako WC Guru bezvadného spolku a hodlám tu sepisovat má každoroční shrnutí ještě hodně, hodně let.

Hodně štěstí a skvělou partu i v příštím roce přeji všem!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 31.12.2011 01:28 | komentářů: 3

Komentáře

[1] Shotgun | 30.12.2011 - 02:07

Třikrát hurá EAS, Ať žije Král!

[2] JesterCZ | 30.12.2011 - 03:05

Pěkně napsáno.
Dovolte mi,abych také popřál Vše nej do nového roku a je mi velké potěšení,že můžeme oslavovat spolu.

[3] SniperDead | 30.12.2011 - 08:34

Jen bych zkompletoval aktivity EAS v roce 2011 informací, že minimálně 10 členů EAS hraje velice aktivně také BF3.
Také vše nej do nového roku.

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana