přejít na navigaciNovinky

Call of Duty 2Horké chvíle

Je sobota 1.1.2011 23:18 středo evropského času. Po dlouhých a i bez práce únavných dnech vánočních prázdnin jsem se rozhodl začít psát krátké články. Už na úvod musím říct, že za napsáním tohoto článku jsou hodiny a hodiny urputného přemýšlení. Tento článek dozajista nebude dosahovat takových kvalit jako příspěvky kolegy katany ale doufám, že se to časem zlepší. Úloha těchto článků by klidně mohla být ve ventilování potřeb mého uměleckého střeva, ale já bych spíše řekl že budou sloužit k tomu aby seznámili okolní svět s členy naší CoD2 sekce. Začnu pěkně od kosti, v době kdy na tom naše sekce nebyla zrovna nejlépe.

Problém dle mého názoru započal v období kdy se náš chlebodárce czestha a jeho poslušný nohsled pipál vydali na cestu plnou skrytého nebezpěčí a překážek do Tuniska. Tato zdánlivě nevinná dovolená měla fatální důsledek na fungování celé sekce. Po dlouhých hodinách strávených na klanovém TS jsme z czesthu a pipála dostali, co se v Tunisku stalo. Problém byl v jedné osobě, v ANIM?TORCE . Animátorka byla proradná zmije kterou si czestha hřál po celou dobu na prsou. Animátorka zřejmě ranila czesthovi city a tato rána se přenesla do útrob našeho klanu. Upřímně musím říct, že už jsem přestal věřit v to, že se tento exces podaří potlačit a že naše sekce poběží dál. K mému údivu se tak stalo, a byl to právě raněný czestha, který nás z této krize dostal. V tuto chvíli jsme si uvědomil, že czestha je ten pravý kdo by měl vést naší sekci. Samozřejmě že czestha byl vůdce už od samotného počátku, kdy jsem začal hrát, ale až teď se pro mě stal tím pravým vůdcem. Ukázal, že stejně jako lvice učí svá lvíčata tvrdému životu v tvrdém podnebí ovlivněném globálním oteplováním tak i on nás učí spořádanému a odpovědnému chování. Ubíhal jeden den za druhým a ona krize se zdála být zažehnána. Všichni naši členové, jak říká Dóz „starší dvaceti let“ makali, jak se říká na sto třicet procent a na matche už nebylo tolik času jako dříve. Bylo to období herního sucha. Shodou okolností skončilo ve stejnou dobu jako období sucha na největší poušti jižní Afriky, poušti Kalahari. A stejně jako malé surikaty, které v těchto podmínkách žijí, jsem i já děkoval za konec devastujícího sucha. Jediné co mě po tuto dobu drželo nad “vodou“ byla voda našeho bazénu o teplotě 23,5°C.

Pokračování příště

Oggy

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: Oggy | 2.1.2011 00:11 | komentářů: 7

Komentáře

[1] czestha | 2.1.2011 - 11:00

:cD

[2] Shotgun | 2.1.2011 - 11:02

nechci bejt nepříjemnej, ale tohleto není to správný místo, založ si blog nebo něco...

[3] czestha | 2.1.2011 - 11:47

aspo? tu bude několik příspěvků :-) koneckonců se to týká naší sekce :-)

[4] Mr.Katana | 2.1.2011 - 11:47

A to já jsem zase pro, pokud se to bude pořád týkat klanu.
Je to psané příjemnou odlehčenou formou a alespo? se konečně dozvíme něco víc o fungování naší CoD2 sekce :o)

A navrhuji, abyste začali psát i co se u vás děje aktuálně, třeba na jaký nightcup jste se přihlásili a další novinku pak o tom, jak moc jste ho proflákali a nebo se pochlubit pohárem... :)

[5] | 6.1.2011 - 00:59

to my bysme se museli furt jen chlubit a to omrzí :x)

[6] Lucien | 22.1.2011 - 09:24

Pěkný, sice pár hrubek a jména osob bez velkých písmen, ale jinak dobrý :o)

[20] UQ2aMey3dXn | 18.11.2014 - 17:03

Wow, your post makes mine look feeble. More power to you!

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2022 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana