přejít na navigaciNovinky

Bad Company 2Sbohem a šáteček

Něco dříve, něco později, ale všechno jednou končí. Naše sekce Bad Company 2 je bohužel tím prvním případem, ale není třeba si zoufat.

Tato sekce měla parádní a silný nástup a pod její hlavičkou jsme nakonec uspořádali i poměrně úspěšný a oblíbený turnaj, za který získal výherce měsíční pronájem ranked serveru zdarma.

Sešlo se tu spousty starých členů EAS, především z bývalé Battlefield 2 a Call of Duty 4 (HC) sekce, a v zimě jsme to pořádně rozbalili. Na jaře pak začal tát nejen sníh, ale i naše nadšení a falešné naděje na nápravu několika velice zásadních chyb hry. A tak, stejně jako začaly odpadávat rampouchy letošní dlouhé zimy ze střech, začali postupně odpadávat i členové této části našeho klanu. Na jaře pak už zbývalo aktivních členů mnohem méně, a když v EA konečně povolili klanové servery, z našeho pohledu už pro ně nebylo mnoho využití. Hodily se v podstatě pouze pro EAS "Squad Rush" Tournament na přelomu května a června, kde ale ten náš stejně zůstal díky sponzorovi ladem.

Jízda to byla sice velice krátká, ale za to o to vydatnější. Navíc díky náboru se objevilo i několik nových EASáků, kteří s námi mají nadále v plánu zůstat, a jelikož je vytváření dobré party pro EAS jakýmsi pomyslným prvním přikázáním, je to skvělá zpráva!

Všem klukům, kteří se svezli na této divoké horské dráze moc děkuji a doufám, že nikdo z vás tím neřekl v aktivním zapojení v EAS poslední slovo!

Sekce: Bad Company 2 | Vložil: Mr.Katana | 4.11.2010 12:45 | komentářů: 2

Komentáře

[1] Aition | 4.11.2010 - 14:32

Tak při čtení těchto řádků mi mimoděk slza zaneřádila skla mé optiky. Přestože jsem byl jeden z těch, kterým pomyslný rampouch roztál o poznání rychleji než ostatním, jsem za tuto sekci rád.
Doufám, že zítřejší oznámení EA o novém dílu řady Battlefield bude pro nás skalní \"béefkaře\" vzpruhou a do budoucnosti opětovným důvodem zasednout v pravidelných intervalech s headsetem na hlavě, nastaveným \"týmspíkem\" a řádně vyváženýma myškama ve společnosti dalších \"aesáků\" v palbě lamících nepřátel!
Jinak Jirko dík za sekční vedení, nehoráznou trpělivost a chuť tuhle bandu držet dál po kupě - klobouk dolů

[2] GiGaB@yt | 4.11.2010 - 21:12

Byla to výborná jízda, kterou jsem i já ukončil velice brzy. Sice i teď hrávám, ale to jen pár krát týdně a někdy ani to ne.
Třeba se sejdeme u dalšího dílu BF s delším trváním ;-)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana