přejít na navigaciNovinky

Celý klanReport z potulky

EAS úderka ve složení Krwell, Abortus a Baggerfuhrer vyrazila na cestu dobře vybavena. V Pivní pohotovosti pořízené dva sudy s chlazením zvýšily náladu úderky, která si zapěla "Die fahne hoch" při překročení hranic Německa.

Sudy

Jen Bagger sedící na zadních sedadlech si stěžoval, že klimatizace moc neklimatizuje. Vysvětlení přišlo 60 km před švýcarskými hranicemi, kdy chlapci přišli na to, že mají zavřené průduchy.

Po krátké úvaze o neprocleni sudu s pivem a nezakoupeni švýcarské dálniční známky se úderka ocitla nečekaně v celní zóně na hranicích. Navigace model Wehrmacht 1942 prostě nebyla nejpřesnější. Naštěstí sličná celnice umožnila otočení do protisměru a nepídila se po obsahu kufru EAS úderky.

V tomto místě také zaznělo poprvé Abortusovo Danke schoooeeen, které po zbytek pobytu používal s oblibou v jakékoliv situaci.

Druhá celnice na místní komunikaci byla bez obsluhy, tím pádem se výpad do švýcarská nakonec povedl. Cestou jsme nutili řidiče, by spáchal více přestupku, aby jejich počet byl šťastných 7, což nebyl problém, neb jsme jeli po dálnici bez známky nepředpisovou rychlosti a v kufru neproclené sudy. Po mírném bloudění po horách okolo Baselu jsme konečně dorazili do cíle a po srdečném uvítání střelhbitě vybalili a narazili pivo.

EAS Uderka EAS Uderka

Švýcarska sekce EAS připravila bohaté pohoštění v podobě místních sýrů a různých jiných dobrot. V družné náladě strávená noc končila nad ránem odpadáváním společenský unavených úderníků.

Druhý den jsme se rozhodovali mezi výletem do hor a návštěvou prodejny kebabu v Baselu.

Naštěstí zvítězil rozum, narazili jsme pivo a Bedek vytáhnul karty. Po třech hodinách došel sud, proto část úderky odjela doplnit zásoby. Abortus měl dobrou formu jak v pití, tak v kartách a po chvíli téměř nebyl vidět za hromadami vyhraných žetonů a každou chvíli se z okna bytu ozývalo jeho Danke schoooeeen. Naď ránem jsme si pochutnali na tatarském bifteků a pomalu usínali.

Neděle byla ve znamení přípravy na odjezd a děkovaček švýcarské části EAS, která celou tuto akci umožnila.

Sekce: Celý klan | Vložil: BaggerFuhrer | 18.7.2010 13:52 | komentářů: 2

Komentáře

[1] cestmir.malcher@gmail.com | 19.7.2010 - 15:03

Ahoj Kucí, tak to mohla být dobrá akcička... Jinak Baggre, máš to dobře napsaný :-) GJ

[2] cybopat@seznam.cz | 22.7.2010 - 12:27

Bagrův Ztyle je vytříbený. Gratuluji ke krásné reprezentaci :)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana