přejít na navigaciNovinky

Celý klanPF 2008

Silvestr 08' Jako Vánoce jsou symbolem něčeho starého, tradičního a klidného, Nový rok je naopak většinou bouřlivý a přináší naději čehosi nového, neprobádaného. Ačkoli je to samozřejmě jen mýtus a každý Nový rok začíná přesně tam, kde ten předchozí skončil, je na tom přeci jen smítko pravdy. Každý z nás má před sebou další nový den, nový rok, který může prožít a nikdy neví, co mu život do cesty postaví nového, neprobádaného. Přeji Vám všem, ať prožijete ten svůj rok, který se ponese ve znamení pěkně zakulaceného čísla osm, stejně ladně a s grácií, jako se ono číslo píše a ať vaše radost a štěstí nekončí, stejně jako osmička žádného konce nemá!

Toť mé přání Vám všem a nyní se pojďme poohlédnout za právě končícím rokem 2007 a roli EAS, kterou v něm sehrálo.

Hned začátkem roku se tiše rozpustila sekce Armed Assault, která měla velmi krátké trvání vzhledem ke kvalitám hry a především opětovné snaze udělat z komplexní válečné simulace hru co nejbližší hře CS a to už nejen ze strany hráčů, ale i ze strany tvůrců, kteří tím hru pohřbili. Všichni členové byly naštěstí z United Offensive sekce, takže nebylo co řešit a všichni jsme se pokorně vrátili do aktivní služby této sekce. Vlastně ne, jednu ztrátu jsme bohužel opravdu měli, stal se jím Forestman, který sice oficiálně v sekci zůstal, avšak aktivně již nikdy nehrál, což mě osobně velice mrzí. Stále je však čestným členem našich řad!

Ještě v lednu se nám stihla rozpadnout sekce Call of Duty 2, kterou opustili téměř všichni hráči. To by ale nesmělo být Bazziho, který sice v začátcích u EAS hodně škobrtl, ale v čase se prokázal být opravdu věrným a oddaným členem našeho spolku! Jako jediný zůstal a nakonec se mu podařil i nesnadný cíl znovu vzkřísit a vytvořit kvalitní tým pro tuto hru, kterou díky jeho snaze můžete potkat i dnes!

Problémy byly i v Call of Duty 1 sekci, která se ale ještě na jaře dala do kupy a ve staré známé sestavě i s janusem, který byl v lo?ské PFce označen za dezertéra k progamingu, se opět pustili do bojů. Ne však na dlouho, neboť nedávno se objevila hra, která přilákala mnoho hráčů z mnohých sekcí a ulovila i téměř celou CoD sekci. Činnost, v té době nejstarší, sekce byla tedy s oficiální platností ukončena a ta v téměř nezměněné sestavě hájí naše barvy v Call of Duty 4 Softcore!

Nyní se dostávám k ukončení jedné dlouhé etapy, bez větších změn ve složení týmu, tedy k United Offensive sekci. Letošek byl vyjímečný hned v několika rovinách. Letos jsme, přestože stavy byly stále plné, přibrali dva nové členy, Hammera a Sickleho. Tihle kluci jsou bezvadní kamarádi, znali jsme se s nimi již dlouho z naši LAN.Party a pozvání k nám do klanu si opravdu zasloužili! Tím se dostávám ke druhé letošní vyjímečnosti, neb tito dva přišli tak akorát, aby s námi odehráli neobyčejně bohatou nadílku turnajů na GameParku, ve kterých jsme obsadili vždy velmi pěkné pozice! Těmito turnaji jsme v den třetího výročí vzniku sekce krásně zakončili působení bezvadné party v této hře. Jen tak pro zajímavost, naše mapa Ponyri se stala téměř legendou mezi United Offensive klany, byly jsme tam prakticky neporazitelní, ačkoli nemohu zapřít pár horkých okamžiků i na této mapě. Tato "klanovka" se stala natolik obávanou, že s námi soupeři nechtěli hrát, nebo si dávali podmínky, že si s námi zahrají, ale nesmíme ji nasadit. V posledním zápase, sehraném ale v počtu vylučujícím užití dané taktiky, jsme dokonce soupeře dokázali přesvědčit, že ona taktika byla hrána a soupeř ihned po zápase vypustil "protiEASáckou taktiku", která byla mimochodem nejen zcela nefunkční, ale ani samotný autor té taktiky ji ve hře k uhrání remízy nepoužil. Na závěr sloupečku o United Offensive sekci bych ještě rád přidal konkrétní čísla, vypovídající o naší úspěšnosti v zápasech jak zahraničních, kde jsme byli vždy jediní češi, tak těch domácích, kde jsme byli většinou k neporažení. Z celkových 156 oficiálních zápasů jsme jich rovných 110 (70.51%) vyhráli, 40 (25.64%) prohráli a 6 (3.85%) remizovali. Co k tomu dodat.

Teď, když už jsem zmínil zánik sekcí CoD a UO, jsem velmi rád, že to tím nekončí! Většina členů ze sekce United Offensive se přes jednu níže zmíněnou objížďku usadili v sekci Call of Duty 4 Hardcore, která se nyní rozjíždí v neskutečném počtu 12 členů! A aby toho nebylo dost, ze zbytků sekcí CoD a UO se zformovala sekce CoD & UO, kterou nyní okupují starý harcovníci Maik, Pete a zelenáč Gik!

Nu a nyní zbývá už jen zmínit dvě velice krátké etapy v životě EAS, po ukončení sekce UO se hodně z jejích členů přesunulo na hru ET: Quake Wars, která ale padla za oběť příchozímu CoD4HC. Po této krátké etapě v EAS nepokračovali pouze dva členové, nováčci Bolša a Bojler. Druhou je již mnohokrát omýlaná Soldat sekce, která opět zneužila mé důvěry a ani třetí šanci ode mne nevyužila a beze slova "vysublimovala". I to je ale pro klan dobré, neboť mě naučila, že laťka pro nové sekce musí být na určité úrovni a také to, že má zásada "druhá šance a dost" je zcela na místě.

Rok 2007 hostil, jak již je dobrou tradicí, dvě EAS LAN.Party, ta poslední pak překonala všechny rekordy, když jsem usadil přes 50 hráčů na jejich místa! Ani příští rok tomu nebude jinak a vy se můžete těšit na další dvě akce pořádané pod naší vlajkou! Navíc, díky pokročilejšímu postupu při přihlašování máte podstatně větší šanci dostat se mezi potvrzené a podstatně menší šanci, že Vám místo zabere takový, který stejně nakonec nepřijede! Konkrétní datum další LAN.Party mám pro Vás již připraveno, takže brzy čekejte ohlášení termínu a otevření registrací! :o)

Jako v každé PFce, i letos Vám připomenu stáří klanu Elite Assault Shooters, které se již toto jaro vyšplhá na krásných 6 let, takže se připravte na šesté LANce oslavit šesté narozeniny našeho spolku!

Mým věrným čtenářům přeji ještě jednou krásně prožitý Nový rok a ještě lépe prožitý celý nový rok 2008!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 31.12.2007 18:09 | komentářů: 7

Komentáře

[1] Rasty.1@seznam.cz | 31.12.2007 - 18:47

Takze bych chtel vsem poprat stastnej a uspesnej novej rok at se vam v nem dari.Potom hodne fragu,skillu atak
PF 2008 :)

[2] Shotgun | 1.1.2008 - 15:47

moc hezky napsané jirko.... Krásný nový rok

[3] Wen666 | 1.1.2008 - 16:16

Pripojuji se k prani vseho Nej do celeho noveho roku 08 at je lepsi nez minuly.

[4] EvilDestiny | 1.1.2008 - 17:22

taky šecko nej kucííííííí :-P

[5] Lilleek | 1.1.2008 - 17:53

Sice je toho napsáno hodně, ale o sekci battlefieldu ani slovíčko. Škoda, jakoby sme ani neexistovali i když je nás nejvíce.

PS: Vše nejlepší do nového roku, ať se vám splní vše co chcete.

[6] jirka@eas-clan.cz | 1.1.2008 - 18:03

[5] Lillku, já ti můžu říct přesně proč. Protože vy se ani nesnažíte někomu předvést, že existujete. O sekci BF2 jsem se záměrně nezmínil proto, protože jste za *celý rok* nenapsali ANI JEDNU novinku... Vlastně už jste nenapsali žádnou novinku prakticky 16 měsíců... Takže příště než mi začneš něco vyčítat, zkus se podívat před svůj práh ;o)

Dnešní kód: muwgw :o)

[7] G.i.k | 7.1.2008 - 20:51

Hej Jirko, i prez to co se tenkrat stalo na tom Telemarku (na to nkdy nezapomenem:o)) sis toho zelenace mohl odpustit :D

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana