přejít na navigaciNovinky

Celý klanA je zase veselo...

Dnes mám pro vás všechny zase trošku veselejší zprávu! Po dlouhém dumání, rozmýšlení a rozjímání jsem se rozhodl vyjímečně povolit vznik dvou sekcí zaměřených na zdánlivě stejnou hru. V rámci některých zásad, které jsem si na základě zkušeností s podobnými věcmi vytvořil, jsem ale ony sekce striktně rozdělil na hraní hry v základu a hraní takzvaného hardcore modu, který je ale taktéž součástí základního balení hry.
Nedělním uvítacím tréninkem jsme zahájili působnost sekce, kterou povedu já, tedy CoD4 HC, aka "redy for hardcore" – tato hláška Bagra, který je také členem sekce, nyní nabývá zcela nových a nečekaných rozměrů :D. V sekci se srazili výhradně? členové EAS, především ze sekce UO, tedy Jirka0015, Lucien, BaggerFuhrer, Zdama, Hammer, Sickle a nakonec i Esteban, dále pak jeden ze služebně nejstarších aktivních členů EAS, Herr J.J., který začínal kdysi se mnou na MoH:AA. Jedním z prvních, který se ke mně přidal, když jsem začal uvažovat o vytvoření sekce, Bedek, pochází pro změnu z BF2 sekce, kde páchal paseku již příliš dlouho a tak byl narychlo převelen :o). Nu a nyní se dostáváme k záhadnému otazníčku u slova "výhradně". Ten totiž samozřejmě označuje vyjímku, která potvrzuje pravidlo – o.n.y.x je totiž jediným členem nově vzniklé sekce CoD4 HC, který dříve nebyl členem našeho klanu :o). Vítám ho tedy u nás a doufám, že se mu tady bude líbit. Náš poslední člen nás teprve svojí přítomností obohatí, neb má místo pouze zarezervované. Je jím nicméně Shotgunman, kterého všichni dobře znáte z naší sekce United Offensive!
Tak tedy přeji naší nové sekci vše dobré, hodně žebříčků, lig a pohárů, ale především zábavy a ještě jednou zábavy! :o)

No a nakonec Vám ještě MUDrlant představí souběžně vznikající sekci CoD4 "ordinary" :o)

Reinkarnace COD1 sekce do nového kabátku COD4 probíhá úspěšně, po hlasování celého klanu jsem se rozhodli položit základ COD4 na EAS bázi. Jedinou smutnou zprávou je, že s námi nebude pokračovat Maik pro technické problémy, což já osobně považuji za obrovskou ztrátu. Naše náruč je nyní otevřená pro odpadlíky z jiných sekcí, jistě v první řadě doplníme základní squad o vhodné elementy, nebojte se mi tedy ozvat, zahrajeme si spolu a uvidíme, jak si padneme do oka, cílem pro nadcházející sezónu je skvělá zábava a nehrát v COD4 scéně druhé housle.
V současné době je line-up EAS CoD4: Mudrlant, Finkky, Janus, Filkus, Vaci.

Good luck and COD4ever.

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 5.12.2007 20:44 | komentářů: 5

Komentáře

[1] H@Mm3r | 5.12.2007 - 21:31

Tak jdeme na to?:) Přeji sekci CoD4 příjemné okamžiky strávené u této hry.


btw. dnešní kod 7BKCd

[2] mudrlant | 5.12.2007 - 22:15

jedno jedine sluvko na jinak krásném úvodním proslovu ( jedno oko nezůstalo suché) musím opravit. Jirkou predstavena sekce se jmenuje hardcore, navrhuji tedy abychom se jmenovali softcore, no rozhodne minimalne EXTRAORDINARY.

[3] G.i.k | 6.12.2007 - 18:15

mnoo, vy přejete sekci CoD4 příjemné okamžiky a já přeji CoD1 a CoD UO, aby se na GP nerozpadly nebo alespo? ještě těch pár let :o)

[4] Shotgunman | 6.12.2007 - 23:01

Těším se zas na ty zápasy :) přeji COD4 softcore sekci mnoho zdarů a zábavy, u HC sekce sem si stím jist :-D

Pro dnešek veliká změna, kód: hvj9h

[5] vaci.voe | 16.12.2007 - 19:24

Jak jinak,taky přeji velice hodně úspěchu jak pro nás tak i pro vás:-),btw:DO NICH!gL

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana