přejít na navigaciNovinky

United OffensiveGamePark Cups - Veni, vidi, vici

Před dvěma měsíci jsme se zapsali do tří pohárů pořádaných herním portálem GamePark, nyní je dobojováno a já Vám mohu přinést výsledky našeho týmu.

Jak je již zvykem, náš klan se přihlásil do poháru CTF, který byl netradičně pořádán pouze pro 4 hráče v každém týmu. Dále jsme zvolili klasické HQ a stejný herní styl v modifikaci GFM.

A jak jsme tedy dopadli?

V našem "královském" modu, tedy CTF, jsme bohužel podcenili největšího rivala, WER a standardně bez přípravy jsme vytasili naše Ponyri, které ale bohužel soupeř ubránil, když předtím vyhrál svoji mapu. V CTF poháru jsme tedy celkově skončili až druzí.

EAS Pohár

Další zprávy jsou již o poznání veselejší, když jsme se v HQ turnaji umístili po lítých bojích na 1. místě, když jsme neprohráli jediný zápas. K tomuto cupu se poutá také jedna z těch nejveselejších situací, které jsme při zápasech zažili :o) Představte si situaci, kdy já, Zdama a Hammer bráníme urputně jedno rádio kdesi na mapě streets. Bráníme ho asi šest kol a v tom jen tak bezděčně procházím kolem rádia a co se mi to neobjeví na obrazovce? "Capturing radio……" :o)) No… abych to zkrátil, od té chvíle jsme ani jeden z nás neviděli na hru a utápěli jsme se v slzách smíchu, když se na tuto situaci nabalovaly další a další :o) Inu, zde si můžete prohlédnout náš virtuální pohár za tento cup:

Jako poslední nás čeká pochlubit se pohárem GFM, který jsme vyhráli taktéž beze ztráty kytičky a obsadili tak druhé místo. Zde se můžete kochat:

EAS Pohár

Celková bilance je tedy více než příznivá a přes lehké zklamání na CTF, které ale každý z nás tak trochu čekal, neboť naše taktika nikdy nebyla stavěná na méně než pět hráčů a tak bylo spíše s podivem, že se mi ji podařilo tak trochu překonfigurovat, aby fungovala v dobré sestavě, o kterou u nás rozhodně není nouze, alespo? na ty slabší týmy.

Další popis a kompletní výsledky pohárů můžete najít zde.
Tímto tedy děkuji všem zúčastněným členům mé sekce za skvělé výkony a velké nasazení, nicméně musím poděkovat i soupeřům, kteří nám ve většině případů umožnili se skvěle pobavit a dobře si zahrát.
Tyto poháry byly našimi posledními ve hře United Offensive, ale snad se potkáme někdy později na nějaké jiné hře.

Adieu

Sekce: United Offensive | Vložil: Mr.Katana | 12.11.2007 12:12 | komentářů: 1

Komentáře

[1] Forestman | 14.11.2007 - 17:47

CONGRATULATIONS ;-)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana