přejít na navigaciNovinky

Celý klanRaport z páté EAS LAN.Party

Po několika LANkách prostých komentáře jsem se opět rozhodl oblažit vás svými moudry a zhodnotit tak černé na bílém, či šedé na žlutém (to záleží na tom, jak moc jste u svých zápasů čadili, zdravím Bagříka) jak se nám ta akce zase povedla.

Horda na EAS LAN.Party #5

Lidičky se nám začali sbíhat v deštivý čtvrtek úderem půl třetí, kdy tam už netrpělivě přešlapoval Guru doprovázen svým věrným zástupcem Forestem. Ihned po reji křížících se ploutví a nějakém tom chystání se samozřejmě konal uvítací nájezd na přilehlý výčep, kde ještě stále tekla zlatavá dvanáctka (opět posílám pozdravy Bagříkovi). To už se ale schylovalo k večeru, když se v hospodě náhle ozvalo "Sakra zhasněte to někdo" – ano, hádáte správně. Sluníčko vyslalo své bodavé paprsky přímo do nebohých tváří pařanů, kteří dali najevo svoji nelibost vůči jakékoli jiné formě světla, než životadárného svitu zářivek ukrytých za jejich LCD panely. Celostátní flákání, které následovalo další den, mělo za vinu, že většina osazenstva dorazila již ve čtvrtek večer. To se projevilo nejen první brzké ráno, kdy o sebe ještě za tmy naráželi nosiči předžvýkané a dokonce i předtrávené potravy, potažmo u těch horších případů i skupinky těch šťastnějších, vláčejících se s těmi, co už ani sami nemohli na nohy. Mnoho lidí, ale především noční příjezd Bagříka, se pak následující den projevil nevysvětlitelným vyschnutím trubek s označením 12°, záchranným kruhem se pak muselo chtě nechtě stát naše soukromé štěně, které nakonec padlo za vlast.

V pátek se také začalo rozhodovat o turnaji. Až do poslední chvíle očekávaný patch na MoH:Airborne, který měl přidávat podporu pro EAS LAN, byl opět vyhlížen marně a tak se sáhlo po plánu B, kterým byl turnaj klasicky v United Offensive. Bystré oko však mohlo zpozorovat, že na podstatné části monitorů svítí podivné obrázky. Obrázky ze hry, která vyšla právě tento den. Po sále se rozléhaly chraptivé hlášky o neznámé rase, případně dunivé výkřiky o federaci, která neexistuje. Po projití veškerého dostupného obyvatelstva zdejších luhů a hájů se s těsným vítězstvím soupeřů UO x ETQW posouvá na první příčku Quake Wars a začíná se tedy plánovat vůbec první LAN turnaj v této hře v ČR, troufám si říci i ve světě :o) Turnaj proběhl poměrně hladce, přerušen byl pouze páteční nocí, tradičně strávené u výčepu či před vchodem do sálu. vítězi se stali GigaBoys, následovaní týmem KDH a vítěznou trojici uzavíral tým EAS. Po vyhlášení turnaje a hromadné fotce se už LANka tradičně neúprosně řítí ke svému konci. A opravdu. Po sobotních nočních záchvěvech několika zbývajících živoucích jedinců se již v neděli k ránu balily první skupinky dezertérů. Nezbývalo, než zajít dát do hospody milým a obětavým servírkám sbohem a jako vždy se s příslibem blížící se další akce odpotácet zpět do svých obvyklých doupat.

Hawg… Tedy vlastně STROOOGG!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 4.10.2007 18:04 | komentářů: 6

Komentáře

[1] cybopat@seznam.cz | 5.10.2007 - 09:22

Džídýef! :)

[2] G.i.k | 7.10.2007 - 21:21

A hele, nebylo by někde víc těch fotek nebo nějaké to video z té lanky ???

[7] TWg3dest | 3.8.2014 - 01:52

That's more than sensible! That's a great post!

[8] GLBJ9Ca3sHf | 19.8.2014 - 19:52

The honesty of your posting shines through

[9] E4OXUAdceozc | 27.8.2014 - 11:38

That's a smart answer to a difficult question.

[10] E4OXUAdceozc | 27.8.2014 - 11:39

That's a smart answer to a difficult question.

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana