přejít na navigaciNovinky

Celý klanPF 2007

Silvestr 07'Týden po Vánocích nás už 2006 let čeká silvestr a ani letos tomu nebude jinak. Jako každý rok se již začínají množit mnohá přání všeho nejlepšího do nového roku a ani já se nestanu výjimkou.

Do nového roku přeji všem hlavně spokojenost, jak se sama sebou, tak s okolím, protože když je člověk spokojen, vystačí si i bez zdraví, bez peněz a tak dále, prostě bez klasických požitků, které každý zmi?uje ve svých přáních.

Proto: Don't worry, be happy! :o)

Abych ale nezapomněl… Každý rok se na tomto místě snažím poohlédnout za uplynulými 364 dny a přestože jsem na to letos málem zapomněl, nakonec se k tomu přece jen dostanu.

Začněme hned zkraje roku, kdy jsme přivítali Call of Duty 2 sekci, která však pod vedením Bazziho opustila naše řady asi o 5 týdnů později. Vše se ale obrátilo ještě jednou, Bazzi nás všechny poznal na naší LAN.Party (zmíním o něco níže) a opět se vrátil i se svou sekcí, kterou u nás vede dodnes a úspěšně reprezentují naše barvy, když se zúčastnili několika turnajů, naposledy to byl WGT v Praze. V polovině roku se nám ale bohužel sekce rozpadla ve složení, v jakém jsme ji znali, avšak Bazzinhy zůstal a nabral pár nových dobrých členů, kteří nás například reprezentovali právě na pražském turnaji.

V červnu jsme přivítali další novou sekci, tentokráte věnující se hře Battlefield 2, která se po krátkých peripetiích zakořenila mezi nás a dnes už v našich barvách bojují i v mezinárodní lize ClanBase! Sekci při prvních krůčcích provázel jako provizorní velitel sekce Zdama, známý to člen United Offensive, později dostal toto pověření dle domluvy Esteb@n, nicméně ten to brzy vzdal a tak se stal velitelem sekce Krwelll, který má s BF2 již hojné zkušenosti.

Sekce United Offensive letošním rokem dosáhla svého vrcholu a těsně před koncem roku utlumila svoji činnost, zatím se však neruší. V letošním roce už nepřibyl byť jediný nový člen, neb jsme většinu roku měli plné stavy. Zpočátku roku jsme se zúčastnili jednodenního turnaje na GameParku, který ale dopadl pod vedením Czerda velmi špatně, několikrát atakovaná pravidla neuspěla ani v první salvě a celý turnaj se stejně jako pravidla zhroutil jako domeček z karet. Nakonec se ale s odložením uskutečnil. To nic neměnilo na tom, že hlavní admin byl nahrazen a to CyboPatem, naším členem. Stejně tak se jeho pomocníky stali Zdama a Esteban, další naši členové. Nebyly tam ale samozřejmě sami a adminy jsou i jiní. Naším posledním turnajem se stal opět turnaj na GameParku, tentokrát s jen těžce napadnutelnými pravidly od CyboPata a bez větších problémů se odehrál. My jsme také v naší královské disciplíně získali zlatý pohár a ani ve druhém herním modu jsme nepropadli, když jsme obsadili stupně vítězů. Po dvouletém výročí sekce jsem také zhodnotil její zápasové výsledky, které vyšly, myslím, velmi lichotivě. Přečíst si je můžete zde

Se slzou v oku musím také oznámit, že po téměř 5 letech již definitivně končí sekce MoH:AA, která byla jako jediná u zrodu celého klanu.

Sekce Call of Duty si letos také prožila své, opět pár krizí, jako obvykle, avšak poměrně stabilní členstvo se dalo většinou dohromady. Poslední roztržka přinesla dočasný odchod MUDrlanta, který se ale opět po uklidnění vrátil, Janus opustil naše řady definitivně a vydal se za progamingem.

Vrátila se nám i sekce Soldat, tak trochu na dvakrát… Nejdříve se sekce ujal budDha, který ji vedl dříve, nicméně přes jeho plané sliby to brzy vzdal a tak se velitelem sekce stal kamykaze.

No a nakonec přišla na řadu i zbrusu nová sekce Armed Assault, která vznikla krátce po vyjití této hry. Jejího velení jsem se ujal já a ihned jsem s sebou vzal i několik členů mé věrné sekce United Offensive, kterými jsou Forestman, Lucien a BaggerFuhrer. Přidali se i další, jako Esteban či Zdama, ti se ale prozatím oba drží spíše mezi United Offensive a BF2. Touto sekcí se momentálně prohání tak trochu revoluce, neb aktivně jsme hrát ještě nezačali a zdá se, že záleží jen na ni, jakým směrem se nakonec ArmA sekce ubere a zda vydrží nápor her jako Medal of Honor: Airborne apod.

Takže to bychom měli sekční záležitosti, teď se pojďme podívat na celoklanové aktivity, kterými se staly, dnes již tradiční, EAS LAN.Party. V letošním roce jsme definitivně ustavili jejich četnost na jednu za půl roku a tak se s námi můžete setkat ve Velké Zdamici… Ehh.. Velké Lečici vždy na jaře a na podzim. Letos jsme měli štěstí a Zdama nám zajistil dva sponzory, Multima a.s. a Čedok a.s., kteří nám poskytli finanční krytí krásných cen. Druhá EAS LAN.Party byla veskrze stejně, možná i více chválená jako ta první, potřetí to však trochu zaskřípalo, když jsme to přehnali s časovým roztažením turnaje, který se táhl takřka celý průběh LAN. Jaro 2007 se ponese již v duchu #4 EAS LAN.Party a připravujeme pro vás velmi netradiční hlavní soutěž, která se tentokráte ponese čistě v duchu zábavy a na nějaké progamingové soutěžení může každý rázem zapomenout :o)

No a tradičně na konec se sluší oznámit, že EAS oslaví na jaře příštího roku již 5 let své existence a vřítí se tak do šestého roku působení na české i mezinárodní scéně. Jen doufejme, že se vřítí pod stejným heslem, které připomínám každý rok, tedy, že důležité je pobavit se s dobrou partou lidí a že si udržíme naši úrove?, která není dána výsledky v zápasech, ale v chování, které má náš klan na úrovni již od počátku a na kterém si zakládá. Všem, kteří dočetli až sem (a to věřím, že jsou to opravdu jen členové a někteří vyvolení :o)) děkuji a přeji ještě jednou rok 2007 podle jejich představ!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 31.12.2006 09:09 | komentářů: 8

Komentáře

[1] Lucien | 31.12.2006 - 12:45

Tož Ti teda Jirko, pěkně děkuji :-). Krásně jsi to napsal, radost pohledět. Tak teda fšem co jsou EAS: Vše NEJ a na další EAS LAN AHóóóóóóóóóóóóóóóój!!!!!!!!!!!!
Kód pro dnešní den je: 3ai1c

[2] pchvojka@centrum.cz | 31.12.2006 - 14:27

Tak všem aktivním i neaktivním, stávajícím, minulým i budoucím členům EAS klanu hodně štěstíčka a zdravíčka přeje taťka od rodiny

Vamp_ :)

P.S.: snad se konečně na tu #4 v pořadí lanku dostanu ;)

[3] nightmare! | 31.12.2006 - 17:10

EAS už je tradice, EAS jsou tři písmena co znamenají víc, než jakákoli slova. Děkuju Jirko za článek a Děkuju všem členům EAS, že jsou EAS, Nejlepší parta lidí co znám

[4] Mudrlant | 31.12.2006 - 20:16

Chci poděkovat všem kamarádům z EAS za hezký rok a slibuji, že letos na LAN už OPRAVDU dorazím. ( leda že bych..nedorazil...:o))))

[5] cybopat@seznam.cz | 1.1.2007 - 13:09

Pěkný článek GJ!
Do dalšího roku se třemi písmeny na hrudi Vám všem přeji GL & HF! :)

[6] baggerfuhrer@seznam.cz | 1.1.2007 - 15:23

Stastnej a veselej novej rok a dobrou musku preje Baggerfuhrer !

[7] squilukl@gmail.com | 2.1.2007 - 00:49

A mame tu opet novy patch na zivot Novy.Rok-2007-FINAL
Doufam, ze nebude tak zabugovany jako predchozi a vsem se ho podari uspesne nainstalovat a pouzivat.

Bye...

[8] Zdama | 2.1.2007 - 14:37

Taky Vam vsem preji hodne uspechu v osobnim i hernim zivote.

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana