přejít na navigaciNovinky

Call of Duty 2Report z WGT

Jsme zpět s jednoho větších klání, kterého jsme se tak rádi zúčastnili. Začneme hezky pěkně od začátku, co se týče příjezdu, atd…tak čtěte čtěte no a třeba čtětě…

Pro informaci, lanka začínala v sobotu 18.11.2006 od 8:00, nicméně je to brzo, tak jsme se domluvili, že dojíždějící přijedou už v pátek. Konkrétně já jsem do Práglu měl přijet kolem oběda s tím, že King pro mě zajede a veme mě k sobě. No po usilovném hodinovém volání na Kingův mobil jsem to při cestě po dálnici vzdal. Volal jsem o pomoc (přiznávám se v Praze jsem ještě nebyl, pokud nepočítám průjezd vlakem a to v noci, takže jsem na to čučel jak tele na nový vrata :-) Otikovi, který teda, díky bohu, pro mne zajel a odvezl si mě domů s tím, že tedy u něj zůstanu. King ještě před tím, než Otik přijel, mi KONEČNĚ zavolal s omluvou, že se právě probudil, ihned jsem mu začal vyhrožovat, že jakmile ho uvidím, dostane HEADSHOT! No den uplynul jako voda, Beník dorazil s tátou, přespali v hotýlku a Shot přijel navečer, kterého King (darebák :-) vyzvedl. Noc se sešla se dnem a ani jsme se nenadáli, už jsme byly u klubu Mlein, kde se měla celá akce uskutečnit.

Hráli jsme v této sestavě:

ČestmírbAzzinHyMalcher

PetrkingElbogen

OtakarOtikDaněk

TomášTomBenyBeneš

Michalnightmare!Komínek

Odbimbala osmá hodina a hurá k registracím, při kterých jsme dostali každý tričko s šiltofkou a průkazkou respektive s propustkou k prostorám hráčů. Naše místo bylo v prvním patře, kde se leskl a byl nádherně připraven obrovský stůl pro našeho Otika, který má rozptyl rukou při hraní, jako orel křídla při létání. Ostatní včetně mě se uspokojili na klasických stolech s klasickým prostůrkem :)

No, v 9:45 začala prezentace, na kterou jsem si všichni museli obléci již zmi?ovaná trička s logem WGT a sponzory. Byl jsem, jako kapitán, seznámen s průběhem turnaje a se zápasy, které nás čekají. No vzhledem k tomu, že jsme byly zařazeni do tak Vyrovnané skupiny (domyslete si ironii, kterou se snažím vyjádřit tuto větu), tak nás nic moc pěkného nečekalo, zejména proto, že jsme ve skupině měli Klany jako biologic, Necro a Dogsoldiers. No nečekali jsme, že se k biologic a dogsoldiers tak přirovnáme, zejména k biologic, ale to až za chvíli. Zápasy se hráli na jedné mapě za každou stranu do 15ti bodů.

V 10:00 jsme začínali první zápas s klanem dogsoldiers na mapě Toujane. Prohrávali jsme 9:1, když nás pam mode přehodil na další stranu, což neměl, chvilku jsme nechápali, ale pak nám teda vysvětlili, že admini udělali chybu v pamu a že se to má odehrát celý znovu, no soupeř z toho moc nadšenej nebyl, hádejte, jak jsme na tom byly my :). Tak na druhý pokus to opět adminům nevyšlo, asi při stavu 2:1 pro nás napsal někdo do konzole JEEE NEHRAJTE!!. což nás celkem dostalo a začali jsme se bavit připravenosti aminů :) na potřetí to už konečně vyšlo. Tentokráte jsme se trochu rozehráli, ale ke vší smůle, když jsme vedli 14:12 jsme nedokázali reagovat na obranu soupeře a prohráli jsme, kvůli maličkostem, 16:14. Zápas to byl v celku pěknej, dalo by se tam mnohé zlepšit.

V 11:20 jsme měli hrát další zápas proti biologic na mapě Dawnville. No popravdě, když jsme se podívali na hodinky, bylo 12:00, tak ted jsme nevděli, kdo nestíhá :D. Na dawnvillu jsme po PB šli za němce, za které jsme neuvěřitelně vyhráli 11:4. No pak k nám ze zadu přišla taková mrška, jmenuje se eeeee, jak se jmenuje, eeeeee SMŮLA a tak se na nás přilepila, až na paty, že jsme nebyly schopni dát 5 bodů za útok a vítězně si potřást s rukou soupeře. No prohráli jsme 16:13, z čehož jsem se málem zhroutil a už bylo takřka jasné, že přes tým Necro neprojdeme a že můžeme jet rovnou domů za maminkami.

No a poslední zápas s Necro skončil nejinak, než fiaskem, protože nebylo skoro o co hrát, jen o čest, ale mapa Burgundy, proti tomuto naskillovanému klanu nám nesedla, celkový výsledek 5:16 mluví za své.

Takže naše první zkouška u LAN turnajů je za námi. Mohu říct, až na menší problém s pamem, že to bylo opravdu bezvadný, počítače měli celkem dobrý, ale to co je doma, je doma :), organizace byla taky dobrá, našla se i nějaká dívčina a předtavte si, hrála i COD2 !!! No to bylo něco, kdybych to neviděl, nevěřil bych :) a jak se vyjadřovala „uhni lamo“, atd… no to byla bomba, tuším, jmenovala se Alexandra. Konečný verdikt: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! nebo naopak? :D Každopádně jsme si odnesli i nějaké ponaučení pro příště, co se týče přípravy, atd… Každopádně jsme si po dorazení domů, ještě ten den (sobota) museli nějak spravit chuť a zúčastnili jsme se již 12tého eSubaNC. Report bude :)

Vyjádření nightmare!

Osobně mě velice potesila uroven zdejsich kompů, spousta lidí bylo pratelskych a nesnazilo se me premachrovat (az n a vyjimky) prekvapil me i pozitivni pristup wreise ke me.. noobovi a shrnul bych to tim, ze se mi tam moc libilo… rad sem poznal kluky z MW a ostatni

Sekce: Call of Duty 2 | Vložil: czestha | 19.11.2006 11:51 | komentářů: 10

Komentáře

[1] jirka@eas-clan.cz | 19.11.2006 - 15:05

Pěkný, kluci... díky za reprezentaci :o)
Příště už ta mrška smůla určitě nepřijde, bude mít hodně práce se mnou :o)))

dnešní kód: CsGoh

[2] janhnas@seznam.cz | 19.11.2006 - 19:23

otik
ostatni:)

by janus

[3] janhnas@seznam.cz | 19.11.2006 - 19:24

www.infeble.ic.cz/1.jpg
www.infeble.ic.cz/3.jpg

[4] estebio@seznam.cz | 19.11.2006 - 19:28

Dobrá práce kluci, podle reportu chybělo štěstí. Co nevyjde teď vyjde příště. GJ!!!

Janus: Přijed na EAS lanku a BazziHo očumuj živě 3 dny :-)

[5] cybopat@seznam.cz | 19.11.2006 - 19:56

Kua, to tričko s těmi třemi písmeny sem si oblíkl obráceně, sry kuci :(
Tým se pozná jak zvládá porážky. Vyhrávat umí každá lama. GJ!!!

[6] bAzzinHy | 20.11.2006 - 14:29

Nechyběla arogance hráče Streeta :D to je fakt namyšlenec největší ....

[7] janhnas@seznam.cz | 20.11.2006 - 15:15

tjn bazzi:) jak je street velkej, tak je namyšlenej:)) kdybys viděl, co dole prováděli street s blxem hecticovi... vytrhávali mu myš z ruky a dávaly mu ruce před obličej aby neviděl no prostě lolec, ale hectic si to zaslouží:))))

[8] baggerfuhrer@seznam.cz | 20.11.2006 - 21:34

Zdarec, vysledky slusny, na poprvy, ty rozdily zas nejsou nijak o tridu lepsi, nebo horsi. No a kdyby na vas nekdo chtel machrovat, tak ze ho pozdravuje strejda Bagr :D

[9] Rastamaniak | 2.12.2006 - 16:58

sem rad ze sem te tam potkal bazzi:D dopadli asi tak jako vy..esuba bloody army a inquinity skupina:D bb

[10] Otik | 4.12.2006 - 14:28

má rozptyl rukou při hraní, jako orel křídla při létání. Krááásný .o)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2022 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana