přejít na navigaci

Novinky

United OffensiveVyhráli jsme v GamePark Cup!

Dnes, den po druhém výročí naší sekce, jsme byli vyhlášeni vítězi v GamePark CTF Cup 5v5, kde jsme se 7 výhrami ze 7 započítávaných zápasů obsadili 1. místo a vyhráli tak tento virtuální pohár!

EAS Pohár

Dále se naši hráči stali v několika kategoriích nejlepšími v celém turnaji. Forestman se tak stal nejlepším nosičem vlajek (taky aby ne, viď Foreste? :o)), Lucien se stal nejlepším skillerem a obsadil třetí místo v žebříčku "Survivor", tedy hráče, který zabil vícekrát než zemřel. Jirka0015, tedy já, jsem se stal nejlepším kulometčíkem a obsadil jsem taktéž druhé místo v kategorii puškařů. Zdama se stal třetím nejlepším hráčem užívajícím SMG a nakonec BaggerFuhrer se stal nejlepším granátníkem a odstřelovačem celého turnaje.

Turnaj se nám tedy vcelku vydařil, neboť i ve druhém, souběžném, turnaji GP, do kterého jsme byli přihlášeni, jsme obsadili pěkné 3. místo a potvrdili jsme tak, že i v HQ se s námi musí počítat.
Ačkoli již aktivně prakticky nehrajeme, doufám, že se ještě uvidíme, například na dalším turnaji na GP!

Sekce: United Offensive | Vložil: Mr.Katana | 16.11.2006 17:07 | komentářů: 5