přejít na navigaciNovinky

Battlefield 2Druhý FW, druhá výhra ... jupííí

Po 14ti denním intervalu jsme se sešli opět s klanem CSS, nebo alespo? s jeho částí, k odvetě našeho minulého BF kočkování.

Naše mapka byla opět Sharqi Peninsula, plně vyzbrojená. Chlapci z CSS si po malé schizofrenii zvolili mapu Strike at Karkand pouze pro pěší. Škoda, že jsme se to dozvěděli ani ne 24 hodin předem (původně byla avizována Kubra Dam), ale myslím, že to snad nikomu od nás moc nevadilo, nakonec je to přáteláček a Karkand jako pěšák hrál každý z nás mnohokrát.

Naše sestavička ve složení: wen666, GigaB@yt, TriloB@yt, Lilleek, Krwelll, Rasty, EgoisT, Tomhlavka, Tarwis (náhradník), EvilDestiny (náhradník) a Bedek (náhradník) se díky rozličným technickým a rodinným komplikacím dostala ke slovu komplet celá a myslím, že nikdo z nás se za svůj výkon nemusí stydět, ba právě naopak.

Konečné výsledky:

  • Strike at Karkand #1 – EAS (US) 7 : CSS (MEC) 0
  • Strike at Karkand #2 – EAS (MEC) 3 : CSS (US) 0
  • Sharqi Peninsula #1 – EAS (MEC) 34 : CSS (US) 0
  • Sharqi Peninsula #2 – EAS (US) 92 : CSS (MEC) 0

Celkem, pokud mě mé kuličkové počítadlo neklame, jsme přeslavně zvítězili v poměru 136:0

K vítězství jsme od kluků z CSS dostali navíc několik (dozajista dobře míněných) rad, komentářů a dokonce i nadávek. Zjistili jsme, že jsme mladí cucáci, že jsme totálně nezkušené lamky, které netuší jak to chodí, nemáme odehranou ani minutu v žádné lize, že je naprosto normální bez předchozí domluvy uprostřed matche měnit sestavu … no prostě že jsme totálně out. Co ale čekat od někoho kdo neumí ani napodruhé správně napsat slovo "hovado"? Jediné co to hochům asi trochu kazilo byla jejich již druhá prohra s "lamkama" jako jsme my, ale na detaily hledět netřeba :o)

Pro zájemce je na našem klanovém BF2 serveru celý zápas opět ke stažení.

Sekce: Battlefield 2 | Vložil: krwelll | 14.7.2006 13:04 | komentářů: 18

Komentáře

[2] bedeka@seznam.cz | 14.7.2006 - 13:52

Povedlo se Ti to Krwellle..... :-)

[3] lilleek@seznam.cz | 14.7.2006 - 13:55

Moc pěkný komentář.

[4] EvilDestiny | 14.7.2006 - 14:18

Jo moc hezký ,hlavně že nám nadávali do lamek ale nic kromě granátování nepředvedli

[5] wen | 14.7.2006 - 16:32

pekny koment.... popravde receno
"LAMKY" at se nam dari i v dalsich bojich :-)

[6] bedeka@seznam.cz | 14.7.2006 - 19:01

Všichni jste LAMY největšího kalibru..... To abych Vás trošičku vyprudil..... :-)

[7] jirka@eas-clan.cz | 14.7.2006 - 21:13

No super.. akorát... Karlosi... prosím, když už se ostatním vysmíváš, že neumí psát, nepublikuj mi do novinek hrubky.... "s lamkama jako jsme mY" by bylo lepší... Děkujůů :o)

[8] wen | 14.7.2006 - 22:58

treba myslel jenom jako svoji (ja) osobu v tom pripade by to melo byti dobre
ale nechme cestinu :-)

[9] Krwelll | 15.7.2006 - 00:31

[7] Jirko, díky za šťulec. Věř že jsem text před publikováním pro jistotu prohnal spellcheckerem ... ale na tohle je bohužel krátkej (v textu jsem to opravil).

Každopádně to neměl být výsměch, toho jsem se snažil zdržet jak při chatu v zápase, tak při psaní spotu. Mělo to být spíš popíchnutí kvůli slovu jako takovému, nikoliv kvůli dvojímu překlepu.

[8] podpora se cení :o)

[10] jirka@eas-clan.cz | 15.7.2006 - 19:47

[9] oki, v poho.... Jinak.. řikáš bude další povýšení? :D :D

[11] cybopat@seznam.cz | 17.7.2006 - 11:16

Wy lumky už ste zase vyhráli? Tož grats a už se vydejte do swěta ať poznáte, že nic neumíte HH.

[12] jchochol@gmail.com | 17.7.2006 - 11:33

Zdravim klan EAS,

Jako Clan Leadrovi CSS mi nezbývá než reagovat.

1.) K té změně mapy na poslední chvíli.
Nás dovedlo to, že jsme přehodnotili význam tohoto zápasu a chtěli jsme se radši připravit na zápas na ClanBase, než zkoušet novou mapu. Za sebe k tomu nic říct nemůžu, jelikož jsem se to dozvěděl taky pozdě a rozhodnutí šlo mimo mě (mohlo jsem změnu stornovat, ale to mi přišlo ješte horší).
Jelikož jsem od nikoho neslyšel, že by jste s tím měli problém tak jsem doufal, že to proběhne bez potíží (věřím, že kdyby jste nesouhlasili se změnou tak by jsme se vrátili k původní mapě).

2.) K výsledku.
Můžu potvrdit jen skóre prvních 3 map, takže jste nad námi vyhráli 44:0. Gratuluju. Musím říct, že jsete hráli velmi dobře. Jako hlavní důvod vaší výhry vidím větší skill a to, že jste pravděpodobně dodržovali taktický plán (narozdíl od mnohých našich hráčů). Kdyby jste hrály nějakou ligu, tak by jste byly asi na tom lépe než mi.

3.) K slovnímu vyjadřování našich hráčů.
Chtěl bych se vám omluvit (mým jménem, a jménem většiny klanu) za slovní napadání vašich hráčů. Vyplynulo to trochu z vaší dost neočekávané reakce na výměnu jednoho našeho hráče (k tomu se vrátim později). V našem klanu je dost lidí, kteří si berou jakoukoliv nesrovnalost dost osboně a velmi nevybíravým způsobem ji komentují, i přes moji snahu aby se do chatu nevyjadřovali neslušně. Ještě jednou se vám OMLOUV?M za chování některých našich hráčů.

4.) K výměně hráčů.
Ve všech ligách kterých jsem se účastnil jako hráč (byli to ClanBase, GameZone Cisco liga a a ESL česká liga) vždy před startem kolo byly oba klany dotázány zda jsou připraveni zahájit kolo. Dokud to oba neodsouhlasili, tak kolo nezačalo.
Problém byl, že na mou žádost, o to aby byl odložen začátek kolo, nikdo neodpověděl. Po mých zkušenostech, kdekoliv jsem hrál, jsem předpokládal, že začátek kola byl odložen. Naše žádost byla z důvodu výměny hráče.
Kdyby jste alespo? napsali, že to nepřipouštíte, a že začátek kola nebudete odkládat, tak by nás to asi naštvalo, ale rozhodně ne do takové míry jako v dané situaci.
Dost nás překvapilo pauza v době, kdy jsme předpokládali, že se nehraje (jelikož se odpojil 1 náš hráč, tak jste pravděpodobně využili možnost pauzy) po několika minutách kola.
Poté byla dost nepěkná výměna názorůů, za kterou se ještě jednou omlouvám. Nakonec jsme se dohodli, že kolo budem hrát znovu. Argumentace, že je to přátelák, že na tom nezáleží mi přišla celkem nesmyslná. Já bych spíš uvažoval, že když je přátelák tak nezáleží na výsledku, ale na hře a tak soupeři vyjdou co nejvíce je možné vstříct.
Další problém by před zahájením 4. kola. Na váš dotaz, zda zase chcem měnit hráče jsem odpověděl, že ne, ale že si potřebujem uspořádat věci, takže nechcem hrát hned naostro. Vy jste odpověděli, že teď chcete měnit hráče vy. Z toho jsem celkem bez problémů usoudi, že se nehraje na ostro. A tak jsme vůbec nehráli.
K mému překvapení jste asi po 10 minutách oznámili, že vy hrajete naostro (já si myslel, že je to vtip; že to myslíte vážně jsem pochopil až se po konci toho kola začali vaši hráči odpojovat). Jelikož jsem nehráli, a byla zde posloupnost komentářů v chatu, která nás vedla k doměnce, že se nehraje, tak nemůžu výsledek tohoto kolo považovat za platný.

5.) Shrnutí
Opět opakuji omluvu za nevhodné výrazi našich hráčů. Gratuluji k zasloužené výhře 44:0 (bez těch problému by to byla jinak velmi pěkná hra).
K tomu aby jste se staly respektovaným klanem, který je považován za slušný by jste měli dodržovat následující pravidlo: vždy sledujte ingame chat a odpovídejte na všechny dotazi a nenechávejte soupeře v nejistotě co se děje (např.: na žádost soupeře o odložení startu kola by MĚ NIKDY NENAPADLO NEVYHOVĚT; dále např.: na ClanBase mají pravidlo že před startem kola je přestávka alespo? 40 sekund, jalikož cokoliv méně je moc málo, tím pádem i vašich 15 sekund, by bylo dost málo). Pokud by jste se chovali takhle na zápase např. ClanBase, tak by jste pravděpodobně kontumačně prohráli (tam se řeší spory dost nevybíravě).

Doufám, že si spolujem ještě zahrajem,
Clan Leader CSS,
chochi-chochi

[13] Shotgun | 17.7.2006 - 11:49

GL kluci... ale tentokrát už to video nestahuju -.- hh

[16] GiGaB@yt | 17.7.2006 - 17:23

2 chochi-chochi:
THX za vysvetleni, nemuzu psat za nas cely klan nebot nejsem CL a tak pisu za sebe a myslim ze to co jsi napsal je na miste a urcite se z toho poucim, ikdyz i vy by jste se mohly trosku mirnit viz ty nadavky. Misto toho aby jste nadavali ze jsme jeste poradne nic neodehrali tak radsi napsat ze se to takhle hraje atd ... jinak zatim hoj a maj sa :)

[17] Trilob@yt | 17.7.2006 - 18:21

Já musím říct,že jsem rád,že se to nějak vysvětlilo a že se našel alespo? někdo od vás kdo dokázal přijít a toto vyrozumnění dát dohromady.Některé reakce vašich hráčů mě celkem překvapili a tak se musím taky omluvit pokud mě něco ulítlo (což ale myslím,že tentokrát ne) jsem na tyhle věci celkem hádavej typ,nicméně díky za pár dobrých rad o funkčnosti zápasů na ClanBase atd...Každopádně když už jsme u toho,čistě ze zajímavosti bych se chtěl zeptat,kdy se odehrává ten GZ turnaj?Podle toho co jsem viděl už skončil a termín příštího jsem nezahlédl...Ke konci bych chtěl pochválit všechny zůčastněné našeho klanu za výborně odvedenou práci i přes mládí naši sekce a ještě se omluvit za moji nepřítomnost způsobenou rodiči v danou pozdní dobu,budu se na tom snažit zapracovat jak nejlépe to půjde.PS:Děkuji i klanu CSS za zápas a doufám,že se na vzájemné malé rozbroje zapomene a příště se sejdeme v lepším a na ostro:D

[18] Lilleek | 17.7.2006 - 20:34

Cisco liga na gamezone začne po prázdnichách.

[19] | 20.7.2006 - 23:51

No potez panbuh. Pokud to bude jako ta prvni, tak se mame na co tesit. Mysleno u uvozovkach. Doufam, ze se polepsej a organizaci zvladnou na GZ u dalsi lepe.

[20] [CORE] achilcz1 | 20.8.2006 - 14:06

No nevím jak bude BF2 liga vypadat, ale jelikož zůstávají admini stejní a o jejich přístupu není třeba další diskuze, tak nový ročník ligy bude vypadat stejně jako předchozí. Ryba prostě smrdí od hlavy.

[21] bio|red_gear | 7.9.2006 - 18:36

no admin team se meni neni stejnej jen se regnete pokusime se tam dostat admina kterymu duverujeme a o kterym vime ze nebude delat problemy jako CL bmk ktery tomu adminovali minule cya

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana