přejít na navigaciNovinky

Celý klanReport z EAS LAN.Party #2

Druhá EAS LAN.Party se opět povedla, tentokráte ještě o něco lépe než ta první! Čtvrtek strávila hodně lidí spíše sezením s ostatními na pivečku a u domácí slivovičky, což se projevilo několikanásobným hlášením o bolestech hlavy a vyhýbání se monitorům :o)))

Páteční večer byl zahájen turnaj, do kterého se přihlásilo opět 9 tříčlenných týmů, stejně jako minule. Rozlosování skupin dle stanoveného losovacího klíče určilo sestavení skupin a určilo, že každý ze tří EAS týmů bude v jiné skupině. Po tuhých bojích v základní skupině se tedy určili postupující: Dřeváci (DRV) ve složení Forestmana, Zdamy a Schannela, Dva z Tanku a Pes (-DzP-) ve složení mé maličkosti, CyboPata a Estebana a Posrané Treny (POT) ve složení Micromachine, Shotgunmana a HouvnoDaemona. Tyto týmy se utkali v sobotu ve finálové skupině a pořadí se nakonec určilo až posledním zápasem -DzP- vs POT, který skončil 8 ku 12:

1. POT
2. -DzP-
3. DRV

Výherci hlavního turnaje

Překvapením tohoto turnaje se stalo symbolicky ště?átko. Ovšem samozřejmě že ště?átko 12° Plzně, která se při pěkném sobotním počasí narazila a za pěkné účasti vypila venku na vzduchu. To byla také jediná větší příležitost, jak si hromadně trochu pokecat a k tomu udělat foto, jelikož elektřina výpadek prakticky nezaznamenala. Ano, dvakrát sice světlo v sále uhaslo, nicméně pouze na necelé dvě minuty, což by jistě někteří ani nepostřehli, nebýt noc. :o)

Jako druhé avizované překvapení byl vyhlášen turnaj "Kill´em all", tedy každý sám za sebe v populárním German Front Mod pro United Offensive. První tři v tabulce se pak stali výherci a dostali zpět zaplacené vstupné. Zúčastnilo se cca 20 lidí s tím, že členové EAS jsou z turnaje vyloučeni. Výherci se stali na prvním místě Shotgunman, jako druhý se umístil Tommy-Li a třetí skončil NxFool, který to sám ani po dohrání nevěděl. :o))

Celkem na naší druhou LAN Party dorazilo rovných 40 lídí, všem děkuji za jejich účást a doufám, že je na příští LANce opět uvidím a budou stejně, ne-li více spokojení jako tentokrát!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 10.4.2006 16:56 | komentářů: 1

Komentáře

[1] Shotgunman | 24.4.2006 - 00:02

viva la Eas 8-)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana