přejít na navigaciNovinky

Celý klanPF 2006

PF2006Rok se s rokem sešel, a já bych rád opět využil této novinky k rekapitulaci uplynulého roku.

Moje sekce, tedy sekce United Offensive, prodělala v tomto roce období vzrůstu a výkvětu, nejproduktivnější období a nakonec i období vrcholné. Zpočátku roku jsme si několikrát zahráli s českými klany a zjistili jsme, že to není ono. Češi byli (a v mnoha případech bohužel ještě stále jsou) nedisciplinovaní a tak se s nimi nedalo moc hrát. Osedlali jsme zahraniční ligy a tam se mnoho naučili. S téměř vyrovnaným poměrem vyhraných a prohraných zápasů v zahraničí jsme se po delší době vrátili čechům a uspořádali vlastní turnaj. Na ten se sice moc klanů nepřihlásilo, zato to byly většinou ty rozumnější klany, se kterými máme dobré vztahy dodnes. Ke konci roku jsme se pak, z důvodů vymizení drtivé většiny klanů z ClanBase, vrátili na českou scénu ve velkém. Bohužel jsme však zjistili, že necelý rok na CB nám dal tolik, že na české scéně United Offensive prakticky nemáme konkurenci. Nicméně je tu několik českých klanů, kteří jsou schopni nás velmi dlouho ubránit, případně nás i vystrašit několika dobře provedenými útoky. Trvale jsme se usadili na prvních příčkách českých lig a měsíc prosinec pro nás byl jeden z nejplnějších měsíců, hlavně díky českým klanům. Příští rok už můžeme bohužel čekat jen pokles světové scény v této hře, a tak se naše skvělá parta, která se za ten rok utvořila, rohoduje, čemu se bude věnovat nadále. Rozhodně ale chceme hrát spolu, což by se alespo? částečně mohlo a mělo povést!

Hned zpočátku roku byla opět založena sekce Call of Duty, kterou tehdy vedl Nikdo. Jenže dlouho pospolu nevydržela a došlo ke kuriózní situaci. Jelikož obě rozhádané části chtěli zůstat pod hlavičkou EAS, vytvořili se dvě sekce zaměřené na tu samou hru. Nicméně té části vytvořené z mladšího osazenstva jsme tehdy dávali odhady na krátkou existenci. Jak jsme mysleli, tak se taky stalo. Po významném porušení psaných i nepsaných pravidel EAS byla tato sekce vyloučena. Zbyla tedy pouze ta sekce, která je sice složená ze starších a méně výkoných hráčů, ale myslím si, že o to stálejších a přátelských lidiček, které bych už taky rád někdy viděl osobně! :o)

Začátkem února nám přibyly dvě nové sekce. TacticalOps a Soldat. TO sekce měla opět několik skvělých lidiček, které mám to štěstí znát osobně. Je však ale velká škoda, že její působení u nás netrvalo ani tři čtvrtiny roku a poté celkem bez vysvětlení (ale v dobrém) odešla. Škoda že to nelze vrátit zpět, nicméně doufám, že to ještě někdy s Intommym prodebatujeme.
Soldat měl podobný osud a ačkoli hrál poměrně dobře, zdá se, že to není ta pravá hra pro stálé lidi. Tato sekce nás opustila také v dobrém, ale již po čtvrt roce.

V půlce roku jsem ale měl tu radost, že jsem mohl přivítat zpět moji ztracenou MoH:AA sekci a to v té velmi podobné sestavě, jakou jsem ji opouštěl! Tato sekce nám dělá také opravdu dobré jméno, nejen svým chováním, ale i svými výsledky. Bylo tam sice pár menších krizí, ale sekce funguje dodnes a doufám, že nás jen tak neopustí!

V půlce roku jsem také bohužel musel definitivně zrušit sekci America's Army, ve které se situace už dlouho zhoršovala. Pete, tedy starý pardál ještě z dob HD2, je nyní v mé sekci a zbytek byl rozpuštěn.

Takže myslím, že co se týče sekcí, je za námi celá letošní historie! A že jí nebylo málo, co? :o)
Letošek byl ale dobrý rok hlavně pro jiné věci. Ke tradičním LAN party v čerčanech se letos přidaly dva srazy, které byly úspěšnější, než ten předchozí, avšak ne tak úspěšné, jak bych si přál. Každopádně se ale zúčastněným líbili, za což jsem velmi rád! Nicméně tyto srazy pravděpodobně dosáhly letošním rokem svého vrcholu a již se nebudou opakovat. Nejde o to, že by snad nebyly dobré, nicméné po dlouhém plánování jsme koncem října uspořádali 1. EAS LAN.Party a v této započaté tradici chceme pokračovat. První akce se dočkala veskrze chvály, ale my samozřejmě nechceme usnout na vavřínech a příští akci, která se bude konat koncem dubna, či začátkem května – a potom snad již každý čtvrtrok s vyjímkou zimy – se pokusíme ještě o něco vylepšit a zpříjemnit!

V letošním roce jsme se také dočkali konečně vylepšené grafiky stránek, kterou jsem sliboval již drahnou dobu a v lo?ském PF jsem se s úsměvem na tváři zmínil, že snad již letos. :o) Tak jsme se všichni dočkali a já doufám, že se vám líbí. Na vylepšení stránek se stále a průběžně pracuje a dříve nebo později vám určitě přinesu novinku, která bude shrnovat všemožná vylepšení provedená naším šikovným webmasterem Krwelllem!

Tak.. a tímhle tuto dlouhou novinku uzavřu, jelikož jestli jste dočetli až sem, stejně jako loni, určitě musíte být členy EAS, případně některý z jeho přívrženců. :o) Já jen opět jako loni doufám, že udržíme úrove? našeho jména a to ne hlavně hraním na nejlepších pozichích, ale především svým solidním chováním. Také musím stejně jako loni opakovat svou větu o filozofii klanu, která zní: "Hlavně se pobavit s dobrou partou lidí", což se nám letos určitě podařilo!

Přeji Vám všem silvestra a příští rok přesně tak, jak si ho Vy představujete a těším se na vás zase v roce 2006!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 31.12.2005 20:07 | komentářů: 0

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář ... buď první ;o)

Nový kometář

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2021 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana