přejít na navigaciNovinky

World of TanksRozloučení

Jsou tomu tři dny, co nás opustila po vzájemné dohodě carloo, která se poslední rok starala obětavě o aktivní chod klanu a s ní také mnoho dalších hráčů. Tímto bych jim rád poděkoval za věrnou reprezentaci EAS v minulosti a doufám, že se budeme i nadále přátelsky setkávat na bojištích WoT!

Ve druhé divizi se samozřejmě nic nemění, ta stále zůstává jako místo pro odpočinek již méně aktivních lidí, kteří si hrají již jen čistě pro zábavu.

První divize EAS WoT se takto tedy uchyluje do hibernace. Čeká, najde-li se nějaký další odvážlivec, který by chtěl EAS WoT sekci vybudovat a pokračovat dobré tradici.

Sekce: World of Tanks | Vložil: Mr.Katana | 28.10.2014 10:26 | komentářů: 6

Celý klanČerstvá krev v EAS!

Nová sekce – Rust Nestává se příliš často, abych měl tu čest představit vám novou sekci. Dnes tomu tak však je a jsem velmi rád, že mohu mezi námi přivítat nováčky čerstvě závislé na hře Rust! Jedná se o survival hru inspirovanou českým DayZ, Minecraftem a Stalkerem.

Sekci jsem svěřil do rukou zcela novému členovi jménem Bishop2203, synkovi člena WoT sekce Steffanna.

Věřím, že se opratí uchopí pevně, ale zárove? vlídně v duchu EAS, a pomůže rozšířit naši rodinu!

Přeji tedy Tobě Bishope a celé tvé sekci rychlý růst, mnoho úspěchů a hlavně dobrou partu lidí, se kterou se budete dobře po léta bavit, ať už u jakékoli hry či škopku piva! :)

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 12.4.2014 21:12 | komentářů: 4

Celý klanHezké Vánoce!

I letos bych Vám všem rád popřál hezké prožití svátků Vánočních a štědrou tabuli. Jednoduše užívejte si svých blízkých a mějte se fajn!

Sekce: Celý klan | Vložil: Mr.Katana | 24.12.2013 13:21 | komentářů: 2

World of TanksGolden Joystick Awards 2013

Zdravím Vás přátelé,

v minulém roce získala naše oblíbená hra World of Tanks ocenění "nejlepší online hra" a dnes se podařilo toto ocenění obhájit.

V Kategorii "nejlepší online hra roku 2013" bylo pořadí výherců následující:

1 místo World of Tanks

2 místo League of Legends

3 místo Dota 2

Dovolte mi, abych zde společnosti Wargaming pogratuloval k obhájení ocenění, které je navíc o to vzácnější, protože poprvé se to podařilo jedné hře vyhrát dva roky po sobě.

Gratulujeme a držíme palce, aby se hrám společnosti Wargaming i nadále skvěle dařilo.

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 25.10.2013 19:49 | komentářů: 1

World of TanksNábor - poslední volná místa

EAS

Zdravím Vás přátelé,

mohu zde hodiny a hodiny psát o tom, proč je dobré být členem EAS a jaké to u nás je. Ale říká se, že ukázaná platí a tento obrázek bude říkat více, než tisíc slov. Máme poslední volná místa, proto dlouho neváhejte a přijďte pobejt.

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 10.10.2013 20:55 | komentářů: 1

World of TanksWargaming slaví 15 let

Zdravím Vás přátelé,

po delší době zde máme novinku, která si jistě zaslouží pozornost nás hráčů a hráček world of tanks.

Společnost Wargaming celý srpen oslavuje 15 let od svého založení a přináší tak pro nás spoustu překvapení, ať už v podobě akcí, které jsou po celý měsíc a nebo v podobě malého tanku LPT tieru 3 jako dárku. Získal jej každý, kdo byl registrovaný před 2 srpnem.

Zde jen malá část akcí, které jsou v současné době:

Název mise je destruktivní nálada a její splnění spočívá v tom, zničit během 24 hodin 30 tanků. Počítají se pouze random bitvy a cíle musí být větší, než 4 tier. Pokud misi splníte, získáte 300K kreditů. Misi lze splnit jen jednou za den. To přeci již stojí za to, mise platí celý měsíc srpen a můžete tak získat 9 milionů kreditů!

Název mise je síla oceli a jde v ní o to, získat během 24 hodin 50K zkušeností.Opět jde splnit jen jednou za den a pokud se Vám to povede, získáte den premium účtu. Mise platí celý měsíc.

Tak co říkáte? Takové akce už přeci stojí za to přidat se a a začít hrát. Těším se na to, až se potkáme ve hře.

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 3.8.2013 18:28 | komentářů: 0

World of TanksChceme ještě více nadsázky, aneb článek pro pobavení.

Zdravím Vás přátelé,

toto malé zamyšlení je určené pouze k pobavení a dopředu Vás tedy varuji, nehledejte v něm jakékoliv hodnotnější informace.

Dnes jsem narazil na Fan stránkách hry WoT na jedno téma, kde jeden hráč okopíroval článek, který popisuje naší milovanou hru minimálně hodně odlišným přístupem.

Nadpis článku zní: World of Tanks – šokující hra

Celý článek naleznete ZDE

Ve stručnosti článek popisuje názor jedné ženy, která WoT vidí jako hru pro homosexuály a tanky jako mužské přirození.

Článek se nachází na webu, který bojuje za ženskou rovnoprávnost a za práva žen. To je jistě záslužná práce, žijeme přeci v 21. století.

Ponechám stranou debatu, zda jde o humor z její strany a nebo to myslí zcela vážně. Na to, že jsem se u něj skvěle pobavil to nemá vliv. Mě nevadí, že má někdo jiný názor, než je ten můj a nebo než má názor většina. A dnes, když zapnu tanky, tak je budu zapínat s úsměvem, protože si na tenhle článek vzpomenu a pro dnešek mi skvěle zvedl náladu.

Doufám, že Vás tato slečna pobavila dnes úplně stejně a pokud ne, protože berete její článek vážně, pak si naopak ještě více začnete vážit žen, které WoT také hrají a které máme doma.

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 2.6.2013 14:50 | komentářů: 0

World of TanksBonusový kód

Zdravím Vás přátelé naší malé obrněné závislosti.

WoT začíná pomalu, ale jistě slavit výročí konce druhé světové války a proto můžeme těšit na pěkné akce, které si pro nás WG připravilo. Ty hlavní nás samozřejmě čekají o víkendu, ale již dnes v polovině týdne přichází malá "ochutnávka" ve formě bonusového kódu, který nám zcela jistě udělá radost.

Bonusový kód je platný od 8.5 02:00 seč do 16.5 01:59 seč. Pozor, kód lze použít pouze jednou!

Název kódu: PARADE (pozor, jsou nutná velká písmena)

A co Vám přinese:

1 den prémiového účtu

5x zvláštní příděl jídla

5x chutnější potravinové dávky

5x plechovku Coly

5x čokoládu

5x silnou kávu

5x čaj a puding

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 8.5.2013 13:08 | komentářů: 0

World of TanksDůležité! Doporučuji změnu Vašeho hesla u WoT !!!

Zdravím Vás přátelé,

společnost Wargaming dnes oznámila, že mohlo dojít k úniku přihlašovacích údajů k Vašim herním účtům a proto doporučuje změnit si heslo. Aby se hráčům omluvila za tuto nepříjemnou situaci tuto "akci" podpořila odměnou 300 goldů, které dostane každý, kdo si své heslo změní.

Je potřeba, aby Vaše heslo obsahovalo velká i malá písmena a čísla. Délka hesla by měla mít minimálně 8 znaků. Opravdu heslo: 12345 nestačí.

Wargaming celou tuto nepříjemnou situaci prošetřuje a bylo oznámeno, že nedošlo k úniku informací o platbách.

Také bylo důrazně doporučeno, pokud používáte stejné heslo i jinde, aby se heslo změnilo i tam. Zatím se neví, jak velký mohl být ten únik a kolik účtů mohlo být potencionálně poškozeno.

Společnost Wargamig se nám všem hráčům omlouvá a jakmile bude více informací, najdete je zde.

JesterCZ

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 19.4.2013 15:46 | komentářů: 1

World of TanksPozor, soutěž oslavujeme spuštění verze 8.4 ze blíží ke konci !!!

Tankisté!

Celosvětová výzbroj se s verzí 8.4 podstatně zvětšila. Přinesla nám 10 nových britských stíhačů tanků a 3 německé lehké tanky. Abychom ocenili tankisty, kteří se nebojí nová vozidla otestovat na vlastní kůži, vyhlašujeme novou soutěž, v které si přijdou na své právě stateční velitelé nových přírůstků.

Abyste se mohli zúčastnit jediné, co musíte udělat, je vyrazit na bojiště World of Tanks s jedním z nových vozidel. Vaše příspěvky nemusíte nikam posílat, nevyžadujeme žádné screenshoty ani záznamy ze hry! Wargaming vytáhne statistiky z naší databáze a 200 nejlepších hráčů každé kategorie (nejvíce získaných zkušeností za hru) bude odměněno lákavými cenami. Takže tankisté, na co čekáte? Systém začal počítat bitvy, jakmile byla herní aktualizace 8.4 spuštěna, a teď máte čas do 7. dubna, 23:59 SEČ, abyste provětrali nová vozidla na bojištích World of Tanks jak se sluší a patří!

Vzhledem k tomu, že se ve hře vyskytuje celkem 13 nových vozidel (mějte na paměti, že sovětský stíhač tanků SU-100Y do této soutěže nepočítáme, neboť se jedná o prémiové vozidlo), soutěž bude rozdělena na 13 skupin po 200 hráčů. Dohromady bude oceněno 2 600 hráčů a to následovně:

200 hráčů s nejvíce ZK s tanky 1. až 4. úrovně 1 000 goldů

200 hráčů s nejvíce ZK s tanky 5. až 8. úrovně 2 500 goldů

200 hráčů s nejvíce ZK s tanky 9. až 10. úrovně 5 000 goldů

Navíc bude každá výše uvedená kategorie oceněna následovně:

1. místo Type 59, tank 8. úrovně + místo v garáži

2. místo Type 62, tank 7. úrovně + místo v garáži

3. místo Prémiový účet na jeden měsíc

UPOZORNĚNÍ:

Výsledné statistiky bitev nebudou zahrnovat bonusy (prémiový účet, dvojnásobné zkušenosti za první vítězství dne, bonusový příjem zkušeností apod.)

Počítají se pouze bitvy odehrané v módu náhodné bitvy. Klanové války a roty nejsou povoleny.

Pokud máte již jeden z výše uvedených tanků v garáži (jako například Type 59 nebo Type 62) budete kompenzováni nákupní cenou: 7 500 zlaťáků za Type 59 a 4 800 zlaťáků za Type 62.

Zdroj: www.worldoftanks.eu/

A milé dámy, svátek má Gabriel, nezapome?te popřát. Za celé EAS přeji Vše nejlepší.

Sekce: World of Tanks | Vložil: JesterCZ | 24.3.2013 14:32 | komentářů: 0

archiv novinek | RSS kanál novinek

© 2004 – 2022 Elite Assault Shooters | info@eas-clan.cz | vývoj: weblight www.cybopat.net | Rejpal: Mr.Katana